Mężczyzna opisał wstrząsające objawy koronawirusa, gorączka i kaszel to nie wszystko. Teraz ostrzega innych

Mężczyzna opisał wstrząsające objawy koronawirusa, gorączka i kaszel to nie wszystko. Teraz ostrzega innych Źródło: Instagram.com tarek1_1_1

Nieznane do tej pory objawy koronawirusa. Młody mężczyzna opisał przebieg swojej choroby - okazuje się, że gorączka i kaszel to nie wszystko. Przestrzega innych młodych, aby nie lekceważyli problemu.

Młody mężczyzna miał przerażające objawy koronawirusa. Gdy trafił do szpitala, z początku lekarze wypuścili go do domu. Dopiero gdy wrócił do nich z kolejnym objawem, zdali sobie sprawę, jak bardzo poważna jest sytuacja.

Nieznane wcześniej objawy koronawirusa

Mimo że panuje obiegowa opinia, że koronawirus jest groźny tylko dla osób starszych, osoby młode również zmagają się z COVID-19 i zdarzają się wśród nich przypadki śmiertelne lub sytuacje poważnie zagrażające życiu. W USA najwięcej chorych jest w przedziale wiekowym 20-54. Wśród nich był Talek Soliman, projektant kostiumów i architekt, który przyznał, że pojawił się u niego wyjątkowo niepokojący objaw.

Projektant przyznał na Instagramie, że ma koronawirusa i zachorował na COVID-19. 8 marca zaczął mieć wysoką gorączkę - 39,5 stopnia. Później zaczęły pojawiać się kolejne objawy, takie jak bóle mięśnie i głowy. Myśląc, że to grypa, zdecydował się zamknąć w domu. Objawy nie ustępowały, a coraz bardziej się nasilały, poszedł więc do lekarza.

Lekarze umieścili go w izolatce, później zrobiono mu testy. Gdy okazało się, że ma koronawirusa, wypisano go ze szpitala, kazano siedzieć w domu i zażywać paracetamol. Po czterech dniach mężczyzna nie mógł oddychać, do tego pojawił się nowy objaw - kaszlał krwią.

Projektant apeluje do młodych osób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy karetka przywiozła go z takim objawem, lekarze wiedzieli, że wcześniej zbagatelizowali problem. Po jakimś czasie jego stan się poprawił i Talek wrócił do domu. Zamieścił w internecie wpis, w którym zaapelował do młodych ludzi, aby nie lekceważyli żadnych niepokojących objawów. Napisał, że nie życzy nikomu, żeby przeszedł przez taki koszmar jak on.

Dzisiaj grzeje: 1. Duży wzrost zachorowań, kolejne ofiary śmiertelne. Sytuacja w jednym województwie coraz bardziej się komplikuje

2. Córka i ciężarna żona ministra środowiska mają koronawirusa. Wiadomo, w jakim są stanie

- Bo jednego dnia czujesz się dobrze, a drugiego walczysz o każdy oddech, jakby ktoś uciskał ci pierś - pisał na Instagramie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Zmarł drugi polski ksiądz zarażony koronawirusem. Mieszkańcy coraz bardziej się obawiają
  4. Mężczyzna codziennie podchodzi do okna budynku, siada przed nim i wyjmuje telefon. Powód wyciska łzy z oczu
  5. Nikt nie miał pojęcia o kwarantannie 50-letniej Polki. Tragiczne odkrycie w jej mieszkaniu
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News