Zaostrzyły jej się objawy po obejrzeniu ulubionego serialu. Wyskoczyły jej dziwne wykwity na twarzy

Zaostrzyły jej się objawy po obejrzeniu ulubionego serialu. Wyskoczyły jej dziwne wykwity na twarzy Źródło: instagram.com/ stassischroeder

Objawy poważnej choroby immunologicznej pojawiły się na twarzy Amerykanki po obejrzeniu ulubionego serialu. Choć brzmi to niewiarygodnie, to jednak ma swoje wyjaśnienie w medycynie. Okazuje się, że oglądanie telewizji może być jak najbardziej szkodliwe dla zdrowia naszej skóry.

Objawy choroby skórnej u popularnej amerykańskiej modelki pojawiły się całkowicie przypadkowo. Kobieta odpoczywała w swoim domu od pracy i raczyła się oglądaniem popularnego serialu "Gra o tron". Kiedy skończyła seans, zobaczyła, że na jej twarzy pojawiają się dziwne wykwity. O ile powiązanie czynności oglądania serialu z objawami choroby może wydawać się dziwne, o tyle w przypadku Stassi Schroeder są one uzasadnione z punktu widzenia medycyny.

Objawy choroby skóry pokazały się w trakcie oglądania serialu. Stasi Schroeder na ustach mediów

Po tym, jak 30-letnia modelka i aktorka opublikowała na swoim Instagramie wiadomość o pojawieniu się łuszczycy na jej twarzy w trakcie oglądania "Gry o tron", media zawrzały, ponieważ nikt nie spodziewał się, że jest to w ogóle możliwe.

- Od poniedziałku chodzę bez makijażu. Jestem pewna, że wczorajszy odcinek "Gry o tron" pogorszył moją łuszczycę - napisała Stassi Schroeder na swoim Instagramie.

Fani z początku nie dawali wiary w słowa kobiety i zaczęli nawet się z niej naśmiewać. Nie powinni jednak tego robić, gdyż modelka bezsprzecznie miała rację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Schroeder nie powinna być obiektem drwin. Jej skóra rzeczywiście mogła ucierpieć przez serial

Sprawa modelki stała się na tyle głośna, że dyskusję na jej temat powzięli naukowcy ze Stanów Zjednoczonych. Lekarze doszli do wniosku, że modelka mogła w przeszłości chorować na łuszczycę, która powróciła dość niespodziewanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciał nakarmić biedne dzieci i wziął je na obiad. Dostał rachunek i nie mógł uwierzyć w to, co widzi
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

Okazało się, że osoby, które przejawiają wielkie zaangażowanie emocjonalne, pojawiają się wykwity, spowodowane chorobą. Popularna modelka widocznie bardzo przejęła się tym, co zdarzyło się na ekranie, więc jej reakcja musiała być taka, a nie inna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News