Fani zdruzgotani wiadomością uwielbianej modelki. Ma niepokojące dane, ale nie może zrobić testu na koronawirusa, powód poraża

Fani zdruzgotani wiadomością uwielbianej modelki. Ma niepokojące dane, ale nie może zrobić testu na koronawirusa, powód poraża Źródło: Pixabay.com Bokskapet

Objawy zakażenia koronawirusem popularna supermodelka zauważyła u siebie już kilka dni temu. Gwiazda wyznała, że nie może zrobić badania, powód jest niewiarygodny.

Objawy typowe dla zakażenia wirusem SARS-CoV-19 kobieta zauważyła u siebie już jakiś czas temu. Zaniepokojona modelka próbowała wykonać test na koronawirusa, jednak bezskutecznie. Powód, dla którego nie mogła zrobić badania, jest niewiarygodny, fani kobiety nie mogą w to uwierzyć.

Objawy koronawirusa zaniepokoiły popularną modelkę

Kobieta opisała swoją historię na Instagramie. Heidi Klum, jedna z najbardziej znanych modelek na świecie nie pojawiła się w ostatnim odcinku show "America's Got Talent" w którym od wielu lat jest jurorką. U boku Simona Cowella, Howiego Mandela i Sofii Vergary tymczasowo zasiadł Eric Stonestreet, aktor znany z serialu "Modern Family".

Modelka wyjaśniła przyczyny swojej nieobecności w mediach społecznościowych. 46-latka zauważyła u siebie objawy przeziębienia, zaczęło się od dreszczy, gorączki, kaszlu i kataru. W obliczu obecnego zagrożenia epidemicznego, postanowiła zostać w domu.

- Nie czuję się dobrze, dlatego zostałam w domu, aby nie zarażać innych ludzi. Bądźcie bezpieczni, wszyscy. Zostańcie w domy, jeżeli nie czujecie się dobrze – powiedziała Heidi Klum.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Objawy choroby skłoniły gwiazdę do domowej kwarantanny

Zaniepokojona swoim stanem zdrowia kobieta próbowała również zrobić badanie na obecność w organizmie koronawirusa. Jak przyznała modelka, skontaktowała się z dwoma lekarzami, ale oboje odmówili jej wykonania testu.

- Po prostu ich nie ma – wyznała modelka.

Dzisiaj grzeje: 1. Sprawdza się czarny scenariusz min. Szumowskiego. Za tydzień ma być gorzej
2. Co z wypłatami 500 plus? Premier zabrał głos, już wszystko jasne

Kobieta nie rezygnuje jednak z zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa, do czego zachęca również wszystkich swoich fanów i obserwatorów. Modelka zamknęła się w domu, przechodzi ścisłą kwarantannę. Niedawno opublikowała na swoim Instagramie nagranie, jak z mężem całuje się przez szybę. Odcięła się od ukochanego, dla jego bezpieczeństwa.

- To dziwne czasy, ale w tych momentach trzeba pamiętać, co jest naprawdę ważne - ludzie, których kochasz ich bezpieczeństwo. Wszyscy musimy teraz zachować dystans społeczny, aby być odpowiedzialnymi obywatelami świata. Wszyscy jesteśmy w tym razem i od nas zależy ochrona naszych bliskich, naszych sąsiadów i naszych społeczności. Słuchaj urzędników i zostań w domu, jeśli możesz i odetnij się od innych ludzi, zwłaszcza jeśli nie czujesz się dobrze - napisała pod swoim nagraniem modelka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Like many of you, I also have been sick all week and, unfortunately, my husband who returned from his tour a couple of days ago is also feeling ill. To be safe, we are staying apart until we get the results of our Coronavirus tests (that we were finally able to get today) back. We don’t want to spread germs and risk others getting sicker... even each other! As much as I want to embrace him and kiss him, it is more important to do the right thing and not spread further. ❤️ These are strange times... but in these moments, you remember what’s really important- the people you love and keeping them safe. Social distancing is what we all need to do right now to be responsible citizens of the world. We are all in this together and it is up to us to protect our loved ones, and our neighbors and our communities. Please listen to the officials and stay at home if you can and physically distance yourself from other people… especially if you are not feeling well. I see all the beautiful things people are doing for each other all over the globe and that gives me hope! Sending all of you love and positivity and healing vibes… together we can get through this but we need to be proactive so that we can all have a bright and healthy future. 🥰😷✌🏻🧼❤️ #socialdistancing #washyourhands #stayput #bekindtoeachother

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Bohaterski Cristiano Ronaldo. Wielki gest w walce z koronawirusem, brawo
  3. Genialny pomysł na wykorzystanie warzyw i mięsa z rosołu. Domownicy będą wdzięczni
  4. Porażające przewidywania. Nawet 100 tysięcy osób trafi do kwarantanny tylko w ciągu najbliższych godzin
  5. Dramatyczna sytuacja Polaków za granicą. Czeka ich ciężki czas
  6. Do sieci trafiło nagranie z izolacji Magdy Gessler. Widziało je już tysiące Polaków

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News