Jan Szyszko jest jednym z najmocniej krytykowanych ministrów w rządzie PiS. Wszystko za sprawą jego decyzji o wycince Puszczy Białowieskiej, motywowanej walką z kornikiem drukarzem. Do tej pory Szyszko był wielokrotnie atakowany werbalnie. Tym razem jego przeciwnicy posunęli się o krok dalej.

Jan Szyszko, podczas międzynarodowej konferencji dotyczącej lasów, musiał się skonfrontować ze swoimi najbardziej zagorzałymi wrogami. Mowa o działaczach Greenpeace, w których opinii minister dąży do kompletnego zdewastowania Puszczy Białowieskiej.

Członkowie organizacji spotkali Jana Szyszko na samym początku konferencji. Rozwinęli transparenty z apelami o zaprzestanie wycinki. Nie był to jednak jedyny sposób, w jaki zademonstrowali niechęć wobec działań ministra. Szyszko został fizycznie zaatakowany – działacze obsypali go trocinami.

Przed chwilą, podczas rozpoczęcia międzynarodowej konferecji dotyczącej lasów, minister środowiska i zaproszeni delegaci dostali bardzo czytelny sygnał: to, co najlepiej symbolizuje działania podejmowane przez naszego ministra w Puszczy, to trociny… dlatego otrzymał je dzisiaj w niespodziewanym “prezencie” – czytamy na fanpage`u Greenpeace.

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

...

Zobacz również