Obcokrajowcy w całej Polsce przerażeni do cna. Oto kolejne przypadki brutalnych ataków z ostatnich 3 dni

Obcokrajowcy w całej Polsce przerażeni do cna. Oto kolejne przypadki brutalnych ataków z ostatnich 3 dni Źródło:

Morderstwo Polaka w Ełku uruchomiło lawinę, która przeraża obcokrajowców o ciemniejszym kolorze skóry. W ciągu ostatnich trzech dni odnotowano cztery przypadki ataków na imigrantów.

Po morderstwie Polaka w Ełku przez Tunezyjczyka pracującego w barze z kebabem, napięcie wzrosło, a gniew części Polaków został skierowany w stronę innych imigrantów o ciemniejszym kolorze skóry.

W Ozorkowie w województwie łódzkim doszło do ataku na 44-letniego obywatela Pakistanu, który został ostro pobity podczas wizyty w nocnym sklepie. Brutalny atak doprowadził do utraty przytomności i konieczności przewiezienia do szpitala w Zgierzu, w którym obecnie przebywa. Mężczyzna ma wybite zęby, połamany nos i liczne obrażenia głowy oraz klatki piersiowej. Zabrano mu również telefon komórkowy. Potwierdzono, że podczas pobicia wznoszono antyimigranckie hasła takie jak "Nie chcemy Bin-Ladenów".

W noc sylwestrową zniszczono też kebab hindusów w Lubinie. Namalowano napisy "Fuck ISIS", mimo iż lokal nie jest prowadzony przez muzułmanów. Wcześniej bar też bywał celem ataku. Mężczyźni weszli kiedyś do środka i wznosząc wulgarne hasła wysikali się na ściany przy właścicielach.

Z kolei inny bar z kebabem został zaatakowany we Wrocławiu. Chodzi o knajpę Kebab House prowadzoną przez Kurdów. Wybito szybę, ale nikomu nic się nie stało. Właściciel mieszka w Polsce od 13 lat i nigdy wcześniej nie spotkał się z takimi zachowaniami.

Czwarty atak miał miejsce w Legnicy. W wyniku napaści ucierpiał Alhmin Beddry, który pochodzi z Bangladeszu. Został znokautowany potężnym ciosem w szczękę, gdy jechał do pracy. Zaatakował go zamaskowany napastnik.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News