Wyniki wyborów prezydenckich 2015 pokazały nam po raz kolejny, że jedynym rozwiązaniem obecnej sytuacji w Polsce jest podpalenie tego kraju, zburzenie tego co się ostanie i zaoranie gruntu wzdłuż i wszerz pod nowe państwo. Każdy kto miał nadzieję na zmianę, choćby minimalną po raz kolejny musi obejść się smakiem, spakować manatki i uciekać z tego kraju jak najdalej.

Jeśli wierzyć badaniu exit polls – a nie mamy powodów by przypuszczać, że ten sondaż pomyli się aż o 15-30% – to pierwszą turę wygrał kandydat „z allegro” i obecnie urzędujący żyrandol „wpadka”.

Kompletnie żadnego znaczenia nie ma to kto wygra w drugiej turze. Czy to będzie Komorowski, czy Duda – młodzi ludzie tak czy siak będą nadal skazani na wygnanie, na banicję i wypędzenie albo życie za 1200 złotych miesięcznie. Czeka nas kolejne 5 lat POPiSu, beznadziejności władzy zajmującej się własnymi problemami a nie problemami społeczeństwa, skupiającej się na poszerzaniu wpływów przy korycie i nakładania na Polaków coraz to nowszych podatków i obostrzeń prawnych. Nie zmieni tego ani Duda, ani Komorowski – nie zmieni tego ani PiS, ani PO.

I nie, wybory parlamentarne tego nie zmienią bo żadna z antysystemowych formacji (KORWiN i Kukiz?) nie zdobędzie więcej niż 20%. Razem w sumie mogą tyle zdobyć a to o wiele za mało by mieć realny wpływ na rządzenie bo będą skutecznie blokowani przez POPiS-owego koalicjanta.

Podpalić, zburzyć i zaorać. Albo uciec.

Bądź na bieżąco z moimi wpisami. Kliknij Lubię to!

...

Zobacz również