To nie żart. O tym "żulu i menelu" w latach 90-tych marzyły wszystkie kobiety

To nie żart. O tym "żulu i menelu" w latach 90-tych marzyły wszystkie kobiety

Fani nie mogą w to uwierzyć! Znany aktor i model, do którego wzdychały kiedyś miliony kobiet, wygląda dziś jak... bezdomny.

Nick Nolte bez wątpienia może pochwalić się imponującymi osiągnięciami zawodowymi. Gwiazdor był trzykrotnie nominowany do Oscara: za główne role w produkcjach "Książę przypływów" i "Prywatne piekło" oraz za drugoplanową kreację w filmie "Wojownik". Co ciekawe, w młodości aktor był także modelem. Kobiety na całym świecie zwracały uwagę na jego wyjątkową urodę, z czego Nolte mógł przez lata korzystać.

Wygląd Nolte szokuje

Chociaż wydawać się to może niezrozumiałe i szokujące, artysta całkowicie nie przypomina dziś samego siebie z początków kariery. W Hollywood dzieje się tak zazwyczaj z powodu nadmiernej ilości operacji plastycznych. Tym razem było jednak całkiem inaczej. Nolte po prostu dramatycznie się zaniedbał. ZOBACZ TAKŻE: Tragiczne wieści dla fanów Kozidrak i „M jak Miłość” Jakiś czas temu aktor został przyłapany przez fotoreporterów na jednej z ulic Malibu. Co naprawdę zadziwiające, fanom przypominał nie filmową gwiazdę, a... bezdomnego.

Co stało się z celebrytą?

Artysta miał bowiem przestać dbać o siebie i swój wizerunek. Nie zmienia tego nawet w czasie promocji kolejnych produkcji, czy wydarzeń filmowego światka. ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Lis ma gigantyczne kłopoty. Dostał ultimatum, może wylecieć na bruk - Nick zachowywał się bardzo dziwnie. Siedział przy swoim stoliku i paskudnie śmierdział. Nie chciał rozmawiać z innymi ludźmi. Następnego dnia miał na sobie te same cuchnące ciuchy - opowiedziała mediom osoba, która pojawiła się na imprezie, na którą zaproszony był także Nolte. ZOBACZ TAKŻE: Rozenek kazała to wyciąć. Nie bez powodu
Następny artykuł