Fani nie mogą w to uwierzyć! Znany aktor i model, do którego wzdychały kiedyś miliony kobiet, wygląda dziś jak… bezdomny.

Nick Nolte bez wątpienia może pochwalić się imponującymi osiągnięciami zawodowymi. Gwiazdor był trzykrotnie nominowany do Oscara: za główne role w produkcjach „Książę przypływów” i „Prywatne piekło” oraz za drugoplanową kreację w filmie „Wojownik”.

Co ciekawe, w młodości aktor był także modelem. Kobiety na całym świecie zwracały uwagę na jego wyjątkową urodę, z czego Nolte mógł przez lata korzystać.

Wygląd Nolte szokuje

Chociaż wydawać się to może niezrozumiałe i szokujące, artysta całkowicie nie przypomina dziś samego siebie z początków kariery. W Hollywood dzieje się tak zazwyczaj z powodu nadmiernej ilości operacji plastycznych. Tym razem było jednak całkiem inaczej. Nolte po prostu dramatycznie się zaniedbał.

ZOBACZ TAKŻE: Tragiczne wieści dla fanów Kozidrak i „M jak Miłość”

Jakiś czas temu aktor został przyłapany przez fotoreporterów na jednej z ulic Malibu. Co naprawdę zadziwiające, fanom przypominał nie filmową gwiazdę, a… bezdomnego.

Co stało się z celebrytą?

Artysta miał bowiem przestać dbać o siebie i swój wizerunek. Nie zmienia tego nawet w czasie promocji kolejnych produkcji, czy wydarzeń filmowego światka.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Lis ma gigantyczne kłopoty. Dostał ultimatum, może wylecieć na bruk

– Nick zachowywał się bardzo dziwnie. Siedział przy swoim stoliku i paskudnie śmierdział. Nie chciał rozmawiać z innymi ludźmi. Następnego dnia miał na sobie te same cuchnące ciuchy – opowiedziała mediom osoba, która pojawiła się na imprezie, na którą zaproszony był także Nolte.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek kazała to wyciąć. Nie bez powodu


Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku


Największe graficzne porażki gwiazd [ZDJĘCIA]