O tym zdjęciu z Dudą mówią dzisiaj wszyscy. To prawdziwy HIT!

O tym zdjęciu z Dudą mówią dzisiaj wszyscy. To prawdziwy HIT!

Andrzej Duda znany jest polskim wyborcom nie tylko ze stanowczej, ale także spontanicznej, zabawnej strony. Jego mimika często wywołuje salwy śmiechu wśród internautów, którzy chętnie oglądają zdjęcia głowy państwa z kolejnych ważnych, międzynarodowych wystąpień, ale także mniej oficjalnych spotkań z obywatelami. Nie inaczej było i tym razem, kiedy to sieć obiegła fotografia naprawdę uradowanego polskiego prezydenta.

Duda pojawił się na Kongresie 590 w Jasionce k. Rzeszowa jako jeden z honorowych gości. Miał on okazję zobaczyć między innymi najnowsze dzieło Ursusa - prototyp pierwszego elektrycznego samochodu dostawczego Elvi, który jest całkowicie polski. Co zaskakujące, głowa państwa dostała także szansę, aby usiąść za kierownicą pojazdu. Prezydent chętnie skorzystał z propozycji, co wyraźnie go ucieszyło. Zdjęcie, na którym widać zachwyconego, rozemocjonowanego Andrzeja Dudę, obiegło natychmiast internet, zdobywając gigantyczną popularność. Osobą, która umożliwiła prezydentowi wejście za stery wyjątkowego samochodu dostawczego, był sam prezes Ursusa, Karol Zarajczyk. Przez cały czas bezpieczeństwa głowy państwa strzegli oczywiście oficerowie Biura Ochrony Rządu.

Natychmiastowy hit internetu

Fotografia zdecydowanie spodobała się polskim użytkownikom portali społecznościowych. Docenili oni spontaniczność prezydenta oraz jego szczerą, niewymuszoną reakcję w interesującej dla niego sytuacji. Bardzo szybko przekazywali więc zdjęcie dalej, chętnie przerabiając także na liczne memy. Samemu Andrzejowi Dudzie nie przeszkadza najwyraźniej tego typu popularność. Dzięki niej dociera bowiem głównie do licznej grupy młodych wyborców, czy też osób, które wkrótce do niej dołączą. Być może to właśnie spontaniczne podejście do wykonywania mniej oficjalnych obowiązków daje niezmiennie prezydentowi robiące wrażenie poparcie. Fot. Screen WP.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News