Krótki film, który został opublikowany na Youtube, zdobywa właśnie gigantyczną popularność wśród internautów z całego świata. Jego narracja odnosi się do kwestii przyjmowania do Polski imigrantów oraz uchodźców w niezwykle dosadny, stanowczy sposób. Co ciekawe, przypadł on do gustu przedstawicielom różnych nacji, którzy już dziś sugerują, że następne wakacje spędzą właśnie w naszym kraju.

– Polskie społeczeństwo przetrwało wiele trudnych okresów, w tym rosyjską kontrolę oraz komunizm. Ciężkie czasy kształtują silnych mężczyzn oraz kobiety – brzmi opis filmiku, który komentuje coraz więcej osób pochodzących z różnych stron świata. A to wszystko mimo, że film został opublikowany już jakiś czas temu, teraz przeżywa swoje drugie „pięć minut”, tym razem jednak na całym świecie.

Kontrowersje wokół nagrania

Wideo składa się z krótkich urywków polskich krajobrazów, wypowiedzi krajowych polityków oraz aktywistów, będących przeciw przyjmowaniu uchodźców, a także materiału „Wiadomości” TVP, mającego być dowodem na wolność słowa panującą w Polsce.

Internauci, którzy sami nie są zwolennikami otwarcia granic w czasie kryzysu migracyjnego, chętnie komentują filmik. Wielu z nich zaznacza, że następne wakacje z chęcią spędzi właśnie w naszym kraju. Wideo spotkało się jednak również z oburzeniem tych, którzy chętnie przyjęliby uchodźców do polskich miast.

Ile żon może mieć muzułmanin? Szok! 10 zaskakujących faktów o islamie


Ta polska wieś ZACHWYCA ludzi na całym świecie!

...

Zobacz również