O tym mówi cała Polska! Pani Maria zadzwoniła do TVP na żywo i...

O tym mówi cała Polska! Pani Maria zadzwoniła do TVP na żywo i... Źródło:

Prowadzący programów na żywo muszą liczyć się z nie lada wyzwaniami, które mogą na nich czekać podczas każdej emisji. Bardzo boleśnie przekonali się o tym prezenterzy TVP, kiedy do studia zadzwoniła pani Maria. 

"W tyle wizji" to program na żywo emitowany na antenie TVP, który samą formułą bardzo przypomina "Szkło kontaktowe" TVN. Polega on na tym, ze dwaj prowadzący komentują bieżące wydarzenia i krótkie materiały wideo oraz wypowiedzi widzów dzwoniących do studia. To właśnie do tego programu dodzwoniła się słynna pani Maria, która wprost powiedziała prowadzącym co sądzi o nich i o tym, co wspólnie tworzą dla swoich widzów.

Audycja doprowadza ją do szału

Podczas ostatniej emisji, do prowadzących Rafała Ziemkiewicza i Marcina Wolskiego zadzwoniła pani Maria, mieszkanka Poznania. Kobieta postanowiła opowiedzieć publicznie o tym, co sądzi na temat programu oraz osób, które go prowadzą. Nie zostawiła na nich suchej nitki! – Czy to jest całkowicie humorystyczna audycja? –zaczęła pani Maria. – To jest taka audycja jak pani chce, jak pani odbiera. Jeśli panią bawi to fajnie, a jeśli przeraża to znaczy, że jest niszowa – odpowiedział jej zaskoczony Rafał Ziemkiewicz. – Mnie doprowadza do szału – szczerze wyznaje pani Maria. ZOBACZ TAKŻE: Żaden polityk PiS nie dał Kaczyńskiemu tyle co…. TVN. Nie uwierzysz, jak go podpisali

Nie mówią o tym, co jest ważne

Jak zareagowali na jej słowa mężczyźni? Rafał Ziemkiewicz zażenowany przewrócił oczami – To bardzo panią przepraszamy, tylko dlaczego pani nas słucha? – odpowiedział Marcin Wolski. Prowadzący w odpowiedzi słyszą zarzuty o tym, że w ich programie nie ma miejsca na biedę, na głód i na to co dzieje się wśród przeciętnych ludzi. Opowiada o swojej sąsiadce, która dostaje 700 zł emerytury i nie starcza jej na życie i leki. – Ja mam dużą rodzinę, ale jej pożyczam. Nie jest taka wiekowa, ale bardzo choruje – smutno dodaje pani Maria.

To taki fałsz i obłuda

Prawdziwą petardą okazało się podsumowanie wypowiedzi przez panią Marię. ZOBACZ TAKŻE: TVP: „Jesteśmy pluralistyczni”. Prawda? Tyle razy więcej od innych pokazywany jest PiS Przepraszam bardzo, że to powiem, ale wszyscy państwo którzy uczestniczycie, prowadzicie, tylko czekacie na pochwały (...) Nigdy nie słyszałam (od panów – red.) czegoś dobrego o ludziach, którzy mają inne poglądy (...) Wszystko co oglądam "W tyle wizji" to taki fałsz, taka obłuda... Ja tego nie mogę zrozumieć – posumowała poznanianka. Jak myślicie, czy kobieta miała rację? Na twitter trafił film z nagraniem fragmentu audycji. Zobaczcie i oceńcie sami!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News