Linda nigdy nie przyznał się publicznie do haniebnego czynu, a ten sekret wyjawił mediom… jego przyjaciel! To wydarzenie niemal zniszczyło karierę aktora.

To, co wydarzyło się w życiu Bogusława Lindy przez długi czas było tajemnicą. O sprawie postanowił opowiedzieć mediom jego przyjaciel, Erwin Wencel. Dlaczego?

Przyjaźń, o jakiej się marzy

Bogusław Linda i Erwin Wencel przyjaźnili się ponad 25 lat. Spędzali ze sobą wiele czasu, mieli wspólne tematy i pasje, ale to co wydarzyło się na jednej z imprez, kategorycznie ją zakończyło.

ZOBACZ TAKŻE: Linda o dziele Wajdy: „Naprawdę ch*jowy”, „Muszę jeździć, k*rwa, po całym jeb*nym świecie”

Po jednym z bankietów użyczyłem gościny w swoim gabinecie mojemu najbliższemu wówczas przyjacielowi. To jest taka przyjaźń, o jakiej się marzy. Była dla mnie rzeczą niebywale cenną, a więc mój dom był domem Bogusia i mam wrażenie, że jego dom był również moim domem.(…) A, muszę dodać, co tajemnicą nie jest, że Boguś zawsze na bankiety przychodził z pistoletem Sig Sauer i po kilku „łyskaczach” miał zwyczaj, że otwierał okno i strzelał w przestrzeń (…) Po jakimś czasie przebudziłem się i chciałem sprawdzić, czy Boguś nie czmychnął z tym pistoletem. Delikatnie podszedłem, uchyliłem drzwi i zobaczyłem, jak moja naga żona, Ewa, kocha się z nagim Bogusiem w moim łóżku. Małżeństwo moje się przez to rozleciało. Przyjaźń się skończyła – wspominał Erwin Wencel w wywiadzie dla Super Expressu.

ZOBACZ TAKŻE: Podłamany Linda bardzo ostro skrytykował PiS

Zdradził najbliższego przyjaciela

Podczas żenującej sytuacji, kiedy Wencel przyłapał Lindę i swoją żonę w łóźku, przestraszony aktor uciekł przez taras zostawiając za sobą spodnie i broń pod poduszką!

Linda wówczas zachował się skandalicznie w stosunku do swojego kolegi nadużywając jego gościnności i przyjaźni. To zapewne dlatego Wencel po tylu latach, postanowił podzielić się z mediami swoją traumą.

Warto dodać, że małżeństwo Wenclów tej próby nie przetrwało, a „przyjaciele” od tamtego zajścia nie utrzymują ze sobą kontaktów.

Źródło: se.pl

...

Zobacz również

Kiedyś najseksowniejszy żyjący mężczyzna... a dziś?

Czy to nowa sympatia Leonardo DiCaprio? Jej zdjęcia już zawojowały internet!