O mnie się nie martw” zaskoczy swoich widzów. Jedna z kultowych postaci serii zakończy swoje życie w iście dramatycznych okolicznościach. Fani produkcji będą w szoku.

„O mnie się nie martw” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali TVP. Dziesiąty sezon kultowego serialu Telewizji Publicznej zacznie się od dramatycznej wiadomości, która wbije w fotele widzów i fanów produkcji. Uwielbiana bohaterka odejdzie raz na zawsze w dramatycznych okolicznościach. Jak będzie wyglądał serial bez niej?

„O mnie się nie martw” zasmuci widzów. Dramatyczna śmierć bohaterki serialu

Postacią, która zniknie w nadchodzącym, dziesiątym sezonie serialu jest grana przez Joannę Kulig Iga. Z osób związanych z produkcją wiemy, że najnowsze odcinki serialu zaczną się dramatyczną wiadomością o śmierci matki obu dziewczynek.

Partner serialowego wcielenia Kulig – Marcin, grany przez Stefana Pawłowskiego, znajdzie się w objęciu dramatycznych wydarzeń.  Oprócz obowiązków wychowawczych względem własnych dzieci mężczyzna będzie musiał się zmierzyć z galopującą depresją i nieustającymi myślami o zmarłej ukochanej.

– Moi drodzy! Ruszyły zdjęcia do sezonu numer X. Mimo poważnej miny, rozpiera mnie radość i duma, że to już tyle czasu trwa przygoda z O mnie się nie martw telewizji TVP. Dziękuję Wam, że jesteście z nami! – napisał na swoim instagramie artysta

Czemu Kulig odeszła z serialu?

Zniknięcie artystki z obsady produkcji TVP związane jest z dwoma sprawami. Z jednej strony aktorka rodzi, a z drugiej ma szansę wygrać nagrodę Oscara, za głośny film Zimna Wojna, Pawła Pawlikowskiego. Mówi się, że Polka jest w wąskim gronie kandydatek do prestiżowej nagrody akademii filmowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bolesne traumy gwiazdora Ranczo. Stracił żonę, odszedł z pracy

Wielka kariera na Zachodzie

Wszystkie plany Kulig sprawią, że widzowie „O mnie się nie martw” przeżyją prawdziwy szok. Nie wiadomo jeszcze, czy aktorka w ogóle zdecyduje się na powrót do telewizji publicznej. Już teraz, wschodząca gwiazda polskiego kina zdobywa wiele nagród na festiwalach filmowych. Dostaje także intratne propozycje finansowe z samego Hollywood, w którym w przypadku sukcesu Zimnej Wojny najprawdopodobniej zostanie.

Według domysłów widzów postać grana przez Kulig ma zostać zastąpiona przez jedną z trzech bohaterek, które mają dołączyć do obsady serialu. Do obsady dołączą Anna Maria Jarosik, Karolina Bacia i któraś z nich ma być lekarstwem na depresję, która pochłonie uwielbianego przez telewidzów Marcina.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Jak mieszka córka prezydenta? To, co POKAZAŁA, przechodzi najśmielsze oczekiwania!
  2. Żona Morawieckiego wygląda OBŁĘDNIE! Zaniemówicie z wrażenia!
  3. Zniknął z pieniędzmi, zostawił ich w długach! Manager show z TVN okradł ludzi 
  4. Dzisiejszy odcinek „Jaka to melodia” powali was na kolana! Zrobią wszystko, żeby podnieść oglądalność? 

 

Barbara Kurdej-Szatan wprawiła wszystkich w osłupienie! Tego nie wiedzieli nawet jej fani