O gwiazdorze mówiła cała Polska. W tajemnicy zrobił coś szokującego

Gwiazdor znany z siódmej edycji programu "Taniec z gwiazdami" złamał serce wszystkim swoim wielbicielkom! Okazuje się bowiem, że w Boże Ciało wziął ślub! Cezary Olszewski poślubił w czwartek Anetę Gworys i oficjalnie pożegnał się z kawalerskim stanem.

Dziesięć lat temu miał swoje pięć minut sławy, a zwyciężając w emitowanym na TVN "Tańcu z gwiazdami" rozkochał w sobie kobiety z całej Polski. "Kryształową kulę" wygrał we współpracy z aktorką Magdaleną Walach. Kolejne występy, w których partnerował między innymi Annie Popek i Dorocie Zawadzkiej, nie przyniosły takiego sukcesu. Po udziale w łącznie pięciu edycjach, zrezygnował z programu i obecnie mało udziela się we wszelkiego rodzaju mediach. Prywatnie Cezary Olszewski jest nie tylko świeżo upieczonym mężem Anety, ale również ojcem córeczki Zofii.

Gwiazdor wziął potajemny ślub

Niewiele osób wiedziało o ślubie tancerza - brali w nim udział tylko najbliżsi znajomi i rodzina, nie był on ogłoszony w mediach, a paparazzi nie mieli wstępu. O ceremonii poinformowali dopiero bliscy przyjaciele gwiazdora, bracia Rafał i Marcin Mroczek, którzy wraz z partnerkami byli gośćmi u Cezarego. Umieścili na Instagramie zdjęcia z wesela wraz z krótkimi życzeniami. - I został usidlony. Anetko i Czaruś na nowej drodze życia wszystkiego najlepszego - napisał na swoim profilu Rafał. -Dzień ślubu - zaznaczył w swoim opisie Marcin. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka afera w Wielkiej Brytanii. Meghan Markle i Harry muszą oddać miliony
  2. Pracodawca upokorzył Kożuchowską! Aktorka nie miała wyboru
  3. Hanna Lis długo to ukrywała. Chce uniknąć wielkiej tragedii
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News