O co tu chodzi?! KOLEJNY ogromny pożar w Londynie! (FOTO+VIDEO)
Wiadomości Pikio - 16 Czerwca 2017

O co tu chodzi?! KOLEJNY ogromny pożar w Londynie! (FOTO+VIDEO)

Wczesnym porankiem w Londynie na dachu bloku mieszkalnego przechodnie ujrzeli ogromne płomienie. Budynek od razu został ewakuowany, dzięki czemu uniknięto potwierdzonych ofiar śmiertelnych oraz rannych. Wszyscy zadają sobie jednak pytanie, jak mogło dojść do takiego wydarzenia już dwa dni po straszliwym pożarze Grenfell Tower w tym samym mieście.

Cztery wozy straży pożarnej przybyły na miejsce od razu po tym, gdy mieszkańcy poinformowali służby o powiększającym się płomieniu ognia na dachu. Służbom bardzo szybko udało się opanować sytuację oraz ugasić pożar. Prawdopodobnie nikt nie ucierpiał więc w całym zajściu. Zdjęcia i nagrania z Londynu, które opublikowano w internecie, wyglądały jednak naprawdę dramatycznie. Chociaż Brytyjczycy otwarcie cieszą się z sukcesu straży pożarnej, wszyscy dziennikarze oraz obywatele zadają sobie pytanie, jak mogło dojść do takiego zdarzenia już dwa dni po ogromnym pożarze, który wybuchł w Grenfell Tower. Nie wiadomo jeszcze skąd wziął się ogień, jednak internauci stają się coraz bardziej podejrzani i nie chcą wierzyć, że seria tego typu wydarzeń może być przypadkowa. Z ostatecznymi wnioskami trzeba czekać jednak oczywiście na informacje zdobyte przez brytyjskie służby.

Obrazy Pikio Fot. TwitterObrazy Pikio Fot. Twitter
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News