Nożownik w Londynie. Nie żyje 17-latek

Nożownik w Londynie. Nie żyje 17-latek Źródło: Screenshot z youtube.com/BluelightTV​

Nożownik zaatakował w Londynie nastolatka. Choć lekarze starali się pomóc chłopcu, nie byli w stanie go uratować. Nastolatek doznał zbyt dotkliwych obrażeń. Teraz policja poszukuje napastnika. Szczegóły są wstrząsające.

Nożownik, którego obecnie poszukuje brytyjska policja, zaatakował w Londynie nastoletniego chłopaka. Doznał on w trakcie bójki bardzo dotkliwych obrażeń. Lekarze starali się pomóc chłopcu, ale było to niemożliwe. W wyniku otrzymanych obrażeń młody człowiek zmarł.

Nożownik zabił 17-latka

W jednej z londyńskich dzielnic zachodnich dzień wydawał się bardzo spokojny. Tak jednak było do czasu, gdy w pewnym momencie doszło do bójki - o czym poinformował "The Guardian". Uczestniczący w przepychance napastnik wyjął nóż, którym to zaatakował 17-latka. Okazało się, że śmiertelnie. Świadkowie zdarzenia natychmiast powiadomili o wszystkim policję, jak i pogotowie. Służby po przyjechaniu na miejsce były zdruzgotane widokiem leżącego 17-latka z ranami kłutymi. Natychmiast zabrali go na pokład karetki, a następnie przewieźli do jednego z pobliskich szpitali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze starali się udzielić mu pomocy, jednak nie było to możliwe. Rany były zbyt poważne, a chłopak najprawdopodobniej z powodu wykrwawienia się zmarł, choć nie są to informacje potwierdzone oficjalnie.

W tym momencie całą sprawą zajmuje się Scotland Yard, czyli londyńska komenda policji. Funkcjonariusze prowadzą śledztwo, które ma pomóc namierzyć sprawcę, a także określić dokładne okoliczności całego tragicznej wydarzenia.

To nie pierwszy atak nożownika w Londynie

W Londynie coraz częściej dochodzi do ataków, w których to napastnicy jako narzędzie zbrodni wybierają właśnie nóż.

Również w tym roku, jak podaje "Polskie Echo UK", doszło do kolejnego tragicznego wypadku. W parku nieopodal St. Neot’s Road mężczyzna zadźgał 17-latkę.

Dziewczyna, która padła ofiarą nożownika, spędzała w parku czas ze swoją przyjaciółką. W pewnym momencie została zaatakowana. Próbowała się bronić, ale napastnik był silniejszy.

 - 17-letnia dziewczynka została zasztyletowana na śmierć w Havering, we wschodnim Londynie - powiedział dla "Polskie Echo UK" rzecznik Metropolitan Police.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  4. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  5. Nie żyje ważna postać. Każdy z nas zawdzięcza mu bardzo wiele
  6. Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat

Źródło: Onet / Polskie Echo UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News