Kontrowersyjne poglądy szefa publicystyki TVP: Bycie "pedałem" to nie moda tylko świetny biznes

Kontrowersyjne poglądy szefa publicystyki TVP: Bycie "pedałem" to nie moda tylko świetny biznes Źródło: fot. youtube.com/maskacjusztv

Media dotarły do kontrowersyjnej opinii Dawida Wildsteina, syna byłego prezesa TVP Bronisława Wildsteina (za poprzednich rządów PiS) i nowego szefa publicystyki Telewizji Publicznej. Felieton dziennikarza wywołał duże kontrowersje w kontekście jego nowej posady.  

Wildstein od ubiegłego tygodnia jest szefem publicystyki w Telewizji Publicznej. Syn byłego prezesa TVP znany jest jednak z ostrych i kontrowersyjnych opinii, które wywołują jeszcze większe burze w sieci z uwagi na jego nową posadę.

Media dotarły do opinii nowego szefa publicystyki TVP z 2014 roku na temat "pedałów". Dziennikarz stwierdził wówczas, że media i rynek reklam zdominowały "pedały" a bycie dzisiaj "pedałem" to już biznes.

 - Pedał zaprosił mnie na obiad. Potem pedał chciał, żebym kupił dobrego drinka. Pedał zasugerował też, żebym się ubrał w najlepszą kolekcję pewnej drogiej firmy. Pedał polecił mi świetny klub, gdzie można się wybawić jak nigdzie indziej. Pedał uznał za stosowne wyrazić swoje przekonanie o konieczności picia pewnego napoju. A potem... zaproponował mi konto w banku. Pedały, gdyby ktoś nie wiedział, bywają blondynami, brunetami, czasem są łyse. Są czarne, żółte i białe. Ale nigdy nie są stare, brzydkie i biedne. Nie są nudne, religijne, konserwatywne i reakcyjne. Pedały patrzą na Ciebie z reklam wszelakich. Pedał jak widać sprzeda wszystko. Idealny nośnik reklamy i generator zysków i wciąż nowych potrzeb - przekonywał Wildstein.

 - Homoseksualizm to już nie moda, nie polityka, ale świetny biznes, z gigantycznymi obrotami. Tylko o to chodzi w pedale. O sprzedaż - podsumował Wildstein. Opinia Wildsteina wywołała duże kontrowersje i oburzenie wśród części internautów. - To teraz w "nowych" mediach publicznych będą takie chamskie słowa i obrażanie innych? - spytał jeden z internautów. Znaleźli się też tacy, którzy przyznawali mu rację. - Dawid to mega inteligentny człowiek i to będzie wielu przeszkadzać. To co napisał to celne spostrzeżenie, tyle i nic więcej. Nie widzę powodu żeby usuwać taki wpis, chyba że mamy "cenzurę pedałów" ale to by znaczyło że Dawid ma rację nawet bardziej niż myślał - napisał inny internauta. Tekst o "pedałach" został usunięty po tym gdy Wildstein został wybrany na nowego szefa publicystyki TVP. bh, źródło: wgospodarce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News