Kulczykowie w panice. Jest nowy ranking najbogatszych Polaków

Kulczykowie w panice. Jest nowy ranking najbogatszych Polaków Źródło: Fot. Instagram/Kulczyk Foundation

Nowy ranking najbogatszych Polaków zadziwia wielkością kwot na kontach ujętych w nim osób. Co ciekawe, zdecydowani liderzy mają jednak powody do zmartwień. Należą do nich przede wszystkim Dominika i Sebastian Kulczykowie.

Rodzeństwo, które większość swych pieniędzy odziedziczyło po ojcu, Janie Kulczyku niezmiennie króluje na samym szczycie notowania. Razem mają na koncie 13,9 miliarda złotych!

Ranking jednak zaskakuje

Zdecydowanie niekorzystną dla nich wiadomością jest jednak fakt, iż ich majątek pomniejszył się względem zeszłego roku aż o pół miliarda. Dlaczego tak się stało? Na to pytanie będą musieli odpowiedzieć sobie przede wszystkim główni bohaterowie sprawy. ZOBACZ TAKŻE: Śmierć w budynku prokuratury. Okoliczności mrożą krew w żyłach Tuż za rodzeństwem w rankingu znalazł się Michał Sołowow, którego majątek wynosi obecnie 11,4 miliarda złotych. On także stracił około 300 milionów, które posiadał jeszcze w oficjalnym notowaniu z 2017 roku. Podium zamknął oczywiście Zygmunt Solorz-Żak. Na jego koncie znajduje się obecnie 10,2 miliarda złotych. ZOBACZ TAKŻE: Oniemieliśmy. Żona Sławomira jest PRZEPIĘKNA, nietypowa i niesamowita uroda!

Kto "wskoczył" do czołówki?

Z pierwszej dziesiątce odnajdujemy także nazwiska Jerzego Staraka, Dariusza Miłka, Tomasza Biernackiego, Pawła Marchewki, Bogdana i Elżbiety Kaczmarków, Zbigniewa Juroszka z rodziną oraz Germana Efromovicha. ZOBACZ TAKŻE: Rydzyk ostrzega. „Uważasz, wypijesz kawę, a wtedy…” Następny artykuł