Nadchodzą wielkie zmiany w TVP. Zgodnie z zapowiedziami, telewizja państwowa wprowadzi do swojej ramówki kilka nowych programów. Ich tematyka będzie bardzo.. jednolita.

TVP planuje wypuszczenie kilku nowych programów religijnych. Ich tytuły mówią same za siebie: „Słowo NieDzieli”, „Słowo na niedzielę – cykl misyjny” i „Razem”. To nie wszystko. Telewizja postanowiła skierować swoją ofertę również do najmłodszych. W jej ramówce już niebawem pojawią się również takie programy, jak „Wszystkie dzieci nasze są”, oraz „Wow. Program młodych”.

O planach TVP na ubogacenie oferty programowej wiadomo było już wcześniej. W marcu stacja informowała o swoich planach poszerzenia ramówki o nowy magazyn rodzinny, magazyn młodzieżowy i krótki felieton telewizyjny.

Jak ocenia portal NaTemat, który nie kryje swojej niechęci do obecnego rządu, religijny kurs TVP nie jest niczym nowym. Szczególnie głośno komentowany był przypadek, w którym telewizja jednego dnia przez 6 godzin nadawała programy związane wyłącznie z kościołem.

Wszystko naturalnie zostanie sfinansowane z abonamentu rtv, który zapłacimy wszyscy.

źródło: NaTemat

 

...

Zobacz również