Kuba Rozpruwacz był słynnym londyńskim, seryjnym mordercą, specjalizującym się w zabijaniu prostytutek. W jednym z niemieckich miast pojawił się jego naśladowca. Ofiarą bandyty padła już jedna kobieta, oferująca usługi seksualne.  

Mieszkańcy Hamburga są przerażeni, a miejscowe prostytutki panicznie boją się o swoje życie. 1 sierpnia, „Nowy Kuba Rozpruwacz”, odebrał życie jednej z nich, 48-letniej Afrykance. Ostatni raz widziano ją, gdy wsiadała do samochodu. Sprawca przestępstwa poćwiartował ciało kobiety i rozrzucił jego fragmenty po całym mieście.

Pierwszy fragment ciała prostytutki odnaleziono 4 sierpnia niedaleko brzegu Łaby. Następnego dnia w miejskim kanale odnaleziono jej tors. W ciągu następnych dni lokalizowano kolejne części ciała 48-latki. Niektóre nawet w promieniu 25 kilometrów wokół miasta.

Ofiara mordercy pochodziła prawdopodobnie z Gwinei Równikowej. Media podają, że w zawodzie pracowała wcześniej w Hiszpanii i innych miejscach w Niemczech. Sprawa wywołała wielkie poruszenie za Odrą. Według relacji morderca miał chodzić po całym Hamburgu i w wybranych przez siebie miejscach odcinać fragmenty ciała swojej ofiary.

źródło: wolnosc24.pl

...

Zobacz również

Zobacz również