Nowy Jork: Fala ataków po zażyciu nowego narkotyku
Wiadomości Pikio - 6 Sierpnia 2015

Nowy Jork: Fala ataków po zażyciu nowego narkotyku

Nowojorska policja boryka się z nowym problemem. Chodzi o syntetyczną marihuanę, która niedawno trafiła do obiegu. Narkotyk, który nazywa się K2 lub Spice ma dawać nadludzką siłę i niewrażliwość na ból.

Problem jest poważny, gdyż narkotyk jest bardzo tani i łatwo o dostęp do niego. Syntetyczną marihuanę zażywają najczęściej bezdomni, bo jest tańsza od innych narkotyków. Woreczek tego specyfiku kosztuje jednego dolara. O jego rozprowadzanie starają się dilerzy, których najczęściej można spotkać właśnie w dzielnicach biedy. Po wypaleniu modyfikowanej marihuany człowiek staje się niezwykle agresywny. Niestety w parze z agresją idzie też znaczne zwiększenie sił i zmniejszenie odczuwalności bólu. Nowojorskiej policji trudno jest więc obezwładnić takiego człowieka nawet w kilka osób. Innym skutkiem zażycia K2 jest rozbieranie się do naga. Ci, którzy przyjęli modyfikowaną marihuanę zdzierają z siebie ubrania, jakby te ich paliły. Stąd też łatwo ocenić, że dana osoba zażyła akurat ten specyfik. Nie wiadomo, co zawiera skład K2. Nie ma też jednego skutecznego sposobu przeciwdziałania narkotykowi przy tak łatwej jego dostępności i niskiej cenie, a doniesienia o zażyciu modyfikowanej marihuany są coraz częstsze.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
pt
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News