To kolejna hitowa wypowiedź płynąca z obozu władzy. Podczas rozmowy z Pawłem Wojtunikiem, była wicepremier Elżbieta Bieńkowska nie może uwierzyć, że ktoś chciałby pracować za 6 tys. złotych. „Niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował” – mówi. 

– Mówi, ja dostawałam, powiem ci 6 tysięcy… 6 tysięcy… Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota… To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował. Ona mówi, że jej koledzy z uczelni się w głowę pukają, albo nie wierzą właśnie, a jak uwierzą, to się w głowę pukają, co ona tu jeszcze robi – podaje portal niezależna.pl.

Rozmowa wicepremier z Wojtunikiem jest pełna rewelacji. Wcześniej informowaliśmy o fragmentach taśmy, które jasno sugerują, że za podpaleniem budki pod rosyjską ambasadą 11 listopada 2013 roku stały służby, nie uczestnicy pochodu.

Materiał został opublikowany przez tygodnik „Do Rzeczy”, a zdobyty przez dziennikarza Cezarego Gmyza. Jest w całości dostępny w serwisie Youtube. Co ciekawe, w mediach głównego nurtu nie poświęca się tematowi zbyt wiele czasu. Poniżej publikujemy cały zapis rozmowy dostępny na portalu youtube.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również

Zobacz również