Niedawno miał zawał, teraz wiadomość o nowotworze jego żony gruchnęła jak grom. Dramat słynnego piłkarza

Niedawno miał zawał, teraz wiadomość o nowotworze jego żony gruchnęła jak grom. Dramat słynnego piłkarza

Nowotwór u zony wielkiego piłkarza jest kolejnym przykrym zdarzeniem, jakie dotknęło w ostatnim czasie jego rodzinę. Gwiazdor nie zdążył jeszcze dojść do siebie po poważnym zawale, a już teraz musi zmierzyć się z kolejną tragedią.

Nowotwór jajników został wykryty u Sary Carbonero, prywatnie partnerki Ikera Casillasa. kilka dni temu. Rak był złośliwy. Dziennikarka przeszła już operację, która zakończyła się pomyślnie. O dramacie poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Nie jest to jednak koniec walki kobiety o powrót do zdrowia. 

 - Nie otrząsnęliśmy się jeszcze po tym, co ostatnio nas spotkało, a życie znów nas zaskoczyło. Tym razem dotknęło mnie to słowo na sześć liter, którego wciąż nie potrafię napisać. Lekarze wykryli u mnie złośliwego guza jajnika i miałam operację. Wszystko poszło bardzo dobrze, na szczęście guz został wykryty we wczesnym stadium, ale wciąż czeka mnie kilka miesięcy walki i kontynuacja leczenia. Jestem spokojna i przekonana, że wszystko się ułoży. Wiem, że droga będzie trudna, ale także, że będzie miała szczęśliwe zakończenie. Mam wsparcie rodziny, przyjaciół oraz świetnego zespołu medycznego - napisała Sara Carbonero w poście na Instagramie. 

Nowotwór to nie wszystko, z czym musiała zmierzyć się rodzina

Kilka tygodni temu świat obiegła szokująca informacja - mąż dziennikarki, wybitny bramkarz Iker Casillas dostał zawału serca na treningu swojej obecnej drużyny, FC Porto. Były reprezentant Hiszpanii, mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, w pilnym trybie trafił do szpitala. Zewsząd dochodziły słowa wsparcia, a sportowe środowisko odetchnęło z ulgą na wieść, że życiu byłego golkipera Realu Madryt nie zagraża niebezpieczeństwo.

Casillas spędził w szpitalu kilka dni, po czym - w stanie stabilnym - został wypisany. Hiszpan nie ogłosił jeszcze oficjalnie zakończenia kariery, na razie pewny jest jego dłuższy rozbrat z futbolem. Jednak zważywszy na wiek piłkarza - ma on już 38 lat - niewykluczone jest, że legendarny zawodnik postanowi pożegnać się z boiskiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iker Casillas skomentował na Instagramie post Sary Carbonero.

- Spokojne morze nie zrobi z ciebie dobrego żeglarza - taką sentencję, jako słowa wsparcia, napisał bramkarz dla swojej żony. 

Nowotwór jajnika jest jednym z najczęściej występujących typów nowotworów u kobiet. Dla skuteczności kuracji kluczowe jest jej wczesne wykrycie. Aż 75% szans na całkowite wyleczenie choroby daje podjęcie leczenia w I albo II stadium. Fakt, że w przypadku Sary Carbonero wykryto nowotwór wcześnie, daje dużą nadzieję na pozytywne zakończenie sprawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane?
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: Super Express, Onet

Następny artykuł