Wyciekły kulisy testamentu tragicznie zmarłej Pameli z Tercetu Egzotycznego. Powalają, zbieramy szczęki z podłogi

Wyciekły kulisy testamentu tragicznie zmarłej Pameli z Tercetu Egzotycznego. Powalają, zbieramy szczęki z podłogi Źródło: yt.com/Telewizja Echo24

Nowotwór kilka dni temu ostatecznie pokonał wokalistkę jednego z najdłużej działających zespołów na polskiej scenie muzycznej. Dziś znany jest już testament Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej. Jego szczegóły są powalające.

Nowotwór pokonał kolejną osobę. Po długiej batalii śmierć zabrała wybitną artystkę, wokalistkę Tercetu Egzotycznego - zespołu, który działał na polskiej scenie muzycznej nieprzerwanie od 1963 roku. Pomimo początkowych nadziei i pierwszym pozornym zwycięstwie nad chorobą, ostatecznie Izabela Skrybant-Dziewiątkowska pierwszego maja padła ofiarą nowotworu trzustki. Miała osiemdziesiąt lat.

Wiedząc o tym, że jest chora i z jak wielkim ryzykiem wiąże się rak trzustki, wokalistka postanowiła zawczasu uporządkować swoje sprawy. Właśnie na jaw wyszły pierwsze szczegóły dotyczące jej testamentu

Nowotwór zabrał artystkę. Na jaw wyszły pierwsze szczegóły dotyczące jej testamentu

Jak donosi "Super Express" cała rodzina i najbliżsi znajomi wokalistki zebrali się w należącej do niej luksusowej willi. Tam też została przedstawiona ostatnia wola i poznano decyzję co do przyszłości majątku. Warto zauważyć, że nie chodzi tu o byle jaką sumę, bo naprawdę zwala ona z nóg - do podziału jest ponad 5 milionów złotych.

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska bardzo rzetelnie podeszła do rozdzielenia swojego majątku na wypadek śmierci. Wszelkie dochody z zysków wypracowanych przez nią samą, a także jej zmarłego męża oraz wszelkich tantiem, przypadną do równego podziału pomiędzy jej dwie córki - Katarzynę i Annę. Do podziału jest również należący do zmarłej, wielki dom we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, którego wartość szacuje się na kolejne 3 miliony złotych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dalej okazuje się, że to jeszcze nie wszystko. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska była prawdziwą fajną biżuterii i w czasie swojej długoletniej kariery uzbierała bardzo pokaźny zbiór najróżniejszych ozdób, łącznie z naszyjnikami i pierścionkami, wartymi gigantyczne sumy.

Potworna strata dla polskiej muzyki

Wokalistka Tercetu Egzotycznego od wielu lat zmagała się z jednym z najniebezpieczniejszych nowotworów - rakiem trzustki. Lekarze nie mogli przeprowadzić operacji, ze względu na wszczepiony rozrusznik serca. Zostawała chemioterapia, która początkowo przynosiła skutki, aż sama artystka wesoło zapowiadała rychły powrót na scenę.

Niestety wkrótce nastąpił nawrót choroby ze zdwojoną siłą. Tego było za wiele dla jej organizmu i ostatecznie Izabela Skrybant-Dziewiątkowska zmarła, co najprawdopodobniej oznacza również koniec działalności całego zespołu, który tak długo występował na światowych scenach.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News