Dramat Kuby Sienkiewicza z "Elektrycznych Gitar". Własna rodzina chce go wyrzucić z domu

Dramat Kuby Sienkiewicza z "Elektrycznych Gitar". Własna rodzina chce go wyrzucić z domu Źródło: youtube.com/Onet

Nowotwór zabrał Krystynę Sienkiewicz w 2017 roku. Wybitna aktorka, której głos znaliśmy wszyscy, musiała się pod koniec życia zmierzyć z potwornym cierpieniem. Pozostawiła po sobie pokaźny spadek i okazuje się, że o dostęp do niego rodzina walczy w sądzie. Znanemu muzykowi Kubie Sienkiewiczowi, bratankowi aktorki, grozi utrata dachu nad głową.

Nowotwór był w ostatnich latach jej życia wyrokiem. Kiedy w 2014 roku przeszła udar, jej stan był ciężki. Później, zdiagnozowano u niej czerniaka oka. Krystyna Sienkiewicz umierała w ogromnym bólu, a jej odejście było ogromnym ciosem dla polskiej sceny artystycznej. Okazuje się, że o spadek po kobiecie walczy teraz jej rodzina. Muzyk i lekarz, Kuba Sienkiewicz, może zostać pozbawiony swojego domu.

Nowotwór zabrał Krystynę Sienkiewicz. Na skutek walki o spadek Kuba Sienkiewicz zostanie wyrzucony z domu?

Majątek szacowany na ponad 3 miliony złotych Krystyna Sienkiewicz przekazała swojemu bratankowi Kubie. Muzyk popularnego zespołu "Czerwone gitary" nie może jednak spać spokojnie. Mężczyzna właśnie się dowiedział, że batalia o majątek kobiety trwa. Adoptowana córka gwiazdy Julia, przed śmiercią matki miała się nią zupełnie nie interesować. Konsekwencją tego była decyzja o spisaniu testamentu, w którym to właśnie Kuba miał przejąć całość. Później okazało się, że rodzina chciałaby podzielić majątek. Teraz w sprawę zaangażowała się siostra muzyka Anna. Ona również chciałaby mieć udział w podziale majątku. - Na poprzednią rozprawę przyjechała bratanica pani Krystyny, Anna, która mieszka w Norwegii. Kobieta stwierdziła, że skoro Kuba jest bratankiem, a ona bratanicą Sienkiewicz, to jej też należy się majątek po zmarłej - powiedziała jedna z osób, które są związane ze sprawą.

Kto przejmie spadek po Krystynie Sienkiewicz? Rodzina bije się o nieruchomości

Aktorka miała żałować, że adoptowała Julię, tak donosi "Super Express". Okazuje się, że kobieta nie interesowała się matką przed jej śmiercią. Sienkiewicz podjęła więc decyzję, że to Kuba przejmie jej nieruchomości i spisała wszystko w testamencie. Niestety, rodzina nie może się pogodzić w sprawie podziału dóbr. W ten sposób może dojść do wielu kontrowersyjnych zwrotów akcji. Jeśli zapadałby decyzja o rozczłonkowaniu majątku, nieruchomość mogłaby zostać spieniężona, co oznaczałoby dla Kuby Sieniewicza utratę domu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda ma nogi do nieba i figurę modelki! Te zdjęcia odbiorą wam mowę!
  2. Największy SEKRET Hanki Bielickiej wyszedł na jaw! NIKT nie mógł się tego po niej spodziewać
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie 
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Super Express  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News