Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony

Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony Źródło: Screen/ YouTube/ Polak Wszech Czasów

Nowotwór - tę diagnozę usłyszał kilkanaście lat temu Jan Kobuszewski i przyjął ją jak wyrok. Jednak dzięki olbrzymiemu wsparciu żony, Hanny, wybitnemu aktorowi udało się pokonać chorobę. Gdy to małżonka zachorowała, on robił wszystko, by jej pomóc.

Nowotwór był dla Jana Kobuszewskiego trudnym przeciwnikiem. Walka z chorobą była ciężka, na szczęście wybitny aktor miał przy sobie kochającą osobę - żonę, Hannę Zembrzuską. To jej wsparcie pomogło mu pokonać raka. 

Nowotwór był jak wyrok. Pomogło wsparcie żony

Ostatnie lata życia Jana Kobuszewskiego były bardzo trudne. Najpierw to on walczył z nowotworem, potem ciężka choroba dotknęła jego żonę, Hannę. Dodatkowo musiał radzić sobie z nie najlepszą sytuacją finansową. W ciężkich chwilach aktor mógł jednak liczyć na pomoc ukochanej żony.

- Wiadomo, że miłość czyni cuda! Gdyby nie Hania, nie pokonałbym choroby. Wiele jej zawdzięczam. Była przy mnie w najcięższych chwilach, walczyła razem ze mną i lekarzami o moje życie - mówił Jan Kobuszewski.

Dlatego, gdy to małżonka musiała zmierzyć się z poważną chorobą, on także robił wszystko, by jak najbardziej ulżyć jej w cierpieniu.

Jan Kobuszewski pomagał żonie w walce z chorobą

Żona Jana Kobuszewskiego chorowała od dłuższego czasu, ale od trzech lat jej stan bardzo się pogorszył. Zbiegło się to z przejściem aktora na emeryturę. W wywiadach przyznawał, że nie żałuje rozstania z zawodem i ma czas na zasłużony odpoczynek. Prawda była jednak taka, że pomagał żonie w jej chorobie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hanna Zembrzuska ma problem z nerkami i musi być dializowana. Zdarzało się, że nie miała sił wstać z łóżka. Kobuszewski, świadom, że żona potrzebuje stałej opieki, robił wszystko, by jej pomóc i ulżyć cierpieniom. 

- Moja żona jest obecnie w domu. Wymaga stałej opieki. Ja też się nią zajmuję, robię, co tylko mogę. Przeżyliśmy wiele pięknych chwil i szybko przekonaliśmy się, że jesteśmy jak papużki nierozłączki. Kiedy jednemu coś dolega, drugie staje się nie do życia. Stąd właśnie byliśmy i jesteśmy dla siebie wielkim wsparciem, zwłaszcza w trudnych chwilach, takich jak choroba -opowiadał aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

O śmierci Jana Kobuszewskiego poinformowano w sobotę 28 września rano. Warszawski Teatr Kwadrat, w którym występował aktor, pożegnał go słowami: „Ostatni czas był dla niego niezwykle trudny i pełen cierpienia, które znosił z wielką pokorą. W tym cierpieniu prosił i czekał na spotkanie z Panem Bogiem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeszcze tylko do jutra czas. 800 tys. Polaków dostanie PRZYNAJMNIEJ 1500 zł
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

Źródło: Super Express

Następny artykuł