Polska piosenkarka ukrywała straszną chorobę. Złośliwy nowotwór był przerażającą tajemnicą

Polska piosenkarka ukrywała straszną chorobę. Złośliwy nowotwór był przerażającą tajemnicą Źródło: Youtube

Nowotwór może spotkać każdego. Jedna z gwiazd polskiego show biznesu ukrywała prawdę o swojej strasznej chorobie. Nie wiedziały o tym nawet jej dzieci. Dziś opowiada o niej głośno i przestrzega innych.

Nowotwór nie wybiera. Przekonała się o tym popularna polska piosenkarka, która musiała zmierzyć się z chorobą. Przez lata milczała na ten temat, ale dziś publicznie opowiada o swojej strasznej tajemnicy. Jej historia ma być przestrogą dla innych, aby byli czujni w sprawie swojego zdrowia i regularnie poddawali się badaniom profilaktycznym.

Anna Wyszkoni podzieliła się swoją historią w programie Dzień Dobry TVN. Piosenkarka wyjawiła, że przez przypadek dowiedziała się, że jej dolegliwości to nowotwór. Wszystko zaczęło się od rutynowych badań piersi. Lekarz wykazał się jednak dużo większą czujnością i zlecił dokładne badania tarczycy. Okazało się, że znajduje się tam złośliwy guz. Artystka była w szoku.

Anna Wyszkoni dowiedziała się, że ma nowotwór. Ukryła prawdę przed opinią publiczną

Popularna wokalistka przyjęła diagnozę z ogromnym przerażeniem. Obawiała się, że nowotwór oznacza definitywny koniec jej scenicznej kariery. Postanowiła zataić informację przed mediami, aby uniknąć szumu wokół swojej osoby. O chorobie nie wiedziały nawet jej dzieci, które na pewno bardzo bałyby się o swoją mamę. Choroba była jej gorzkim sekretem:

– Nikomu nie mówiłam o chorobie. To było moją tak naprawdę moją słodką tajemnicą. Albo wręcz „gorzką”. Wiedzieli tylko najbliżsi. Przyznaję, że dzieci trochę oszukałam – wyznaje Anna Wyszkoni.

Na szczęście nowotwór nie okazał się złośliwy. Guz został wykryty w bardzo wczesnym stadium i był na tyle mały, że udało się go bardzo szybko usunąć. Życiu piosenkarki nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Wyszkoni zataiła prawdę, a dziś opowiada o swoim doświadczeniu w mediach

Zagrożenie minęło. Dziś Anna Wyszkoni czuje się dobrze. Artystka mogła wrócić do pracy i śpiewania. Postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o swojej chorobie w mediach. Doświadczenie walki z nowotworem opisała w jednym z utworów, który nosi tytuł "Oszukać los". 

Wiele osób zarzuca artystce, że wykorzystała historię swojej choroby, aby promować najnowszą płytę. Anna Wyszkoni publicznie przyznała, że praca nad nowym krążkiem była dla niej formą terapii. Dzięki muzyce starała się pokonać obawy, które wiązały się z leczeniem choroby. Dziś gwiazda nie ukrywa, że miała nowotwór i swoim przykładem zachęca innych do profilaktycznych badań.

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. Polityczny koniec Jakiego. Kaczyński zdecydował?
  4. Królowa Elżbieta jest śmiertelnie chora? "Widać objawy"
  5. Syn Martyniuka odciął się od córki? Rodzice bardzo się o niego martwią

źródło: Lelum

Następny artykuł