Los nie oszczędza Ani Wyszkoni. Niedawno pokonała raka, teraz w jej życiu pojawiły się kolejne problemy

Los nie oszczędza Ani Wyszkoni. Niedawno pokonała raka, teraz w jej życiu pojawiły się kolejne problemy Źródło: instagram/annawyszkoni_official/

Najpierw nowotwór a teraz to... Ania Wyszkoni musi zmagać się z kolejnymi problemami i z towarzyszącym im stresem. Piosenkarka nie powinna denerwować się po swojej chorobie, jednak jak widać nie wszyscy o tym wiedzą.

Najpierw nowotwór, z którym musiała się zmagać, spędzał jej sen z powiek, a teraz kolejne problemy. Ania Wyszkoni, choć bardzo stara się unikać niepotrzebnego stresu, wciąż jest na niego narażana przez innych. Nikt by nie podejrzewał, że piosenkarka będzie musiała zmagać się z czymś takim. Jej mąż postanowił zabrać głos. 

Nowotwór był dla niej bardzo przytłaczający 

Ania Wyszkoni kilka lat temu musiała zmagać się z poważną chorobą, jaką był rak tarczycy. Piosenkarka starała się nie poddawać i doceniać wsparcie innych, dzięki któremu udało jej się zachować zimną krew w całej sytuacji. Droga z chorobą nie była łatwa, ale Ani udało się zwalczyć nowotwór i dziś może cieszyć się pełnią zdrowia. Wciąż jednak pamięta, co ją spotkało i wie, że zawsze może istnieć ryzyko nawrotu choroby. Dlatego też piosenkarka powinna w szczególności unikać niepotrzebnego stresu, który może osłabić jej organizm i umożliwić chorobie szanse na nawrót. 

Nie tylko sama Ania, ale i przede wszystkim jej bliscy dbają o to, by ta nie musiała stykać się z problemowymi sytuacjami, które powodują stres . Niestety jednak nie wszyscy zdają się o tym pamiętać i choć kiedyś byli jej również bardzo bliscy, dziś wbijają jej szpilę. 

Kolejne problemy w życiu Wyszkoni 

Ania była niegdyś liderką zespołu "Łzy", jednak postanowiła opuścić swoich muzycznych towarzyszy, na rzecz kariery solowej. Mimo to, od tamtego czasu niejednokrotnie mieliśmy okazję jeszcze usłyszeć Wyszkoni w wykonaniu zespołowych piosenek. W ostatnim czasie na antenę powrócił kultowy program "Szansa na sukces", jednak tym razem w zupełnie nowej odsłonie. Do pierwszego odcinka zaproszono właśnie Anię, która zaśpiewała parę numerów zespołu Łzy. Od tego momentu między wokalistą a zespołem powstał niemały konflikt i nie zapowiada się by miał on ucichnąć, chociażby na czas świąteczny. 

Żona obecnego lidera zespołu "Łzy"- Angelina Konol - postanowiła na forum publicznym wystosować kilka, niekoniecznie przyjemnych słów w stronę Ani. 

- Znowu będzie afera, ale kichać to! Ania Wyszkoni serio? Jesteście z Maćkiem tak biedni? Jak macie tak ciężko z kasą to Wam pożyczymy albo damy chociaż na chleb, pożyczymy na kolejną płytę, singla itp... Aniu! Z całym szacunkiem, ale ile można? No ile? To że grasz regularnie piosenki zespołu Łzy na swoich koncertach Anny Wyszkoni – ok! To, że idziesz do telewizji na sylwestra i wykonujesz tam piosenkę zespołu Łzy – ok! Ale idziesz do szansy na sukces jako Anna Wyszkoni z piosenką Agnieszka ZESPOŁU ŁZY? Serio? - pisze kobieta. 

Adam Konol postanowił również zabrać głos i odpowiedzieć piosenkarce. Jego słowa również dalekie były od życzliwości i empatii.  

- Mam dosyć ‘przepychanek’, ale uważam, że skoro Ania postanowiła rozpocząć solową karierę, to powinna z godnością rozstać się z naszym repertuarem, a już na pewno z piosenkami, do których nie napisała nawet jednej nuty. Przecież ‘pieniądze to nie wszystko' - oznajmia mężczyzna.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż piosenkarki zabiera głos w sprawie 

Choć początkowo Ania oraz jej mąż - Maciej Durczak - nie chcieli reagować na zaczepki ze strony osób związanych z zespołem, Durczak nie wytrzymał i zdecydował się zabrać głos w całej sprawie. W przeciwieństwie do małżonków, mężczyzna zrobił to w o wiele bardziej taktowny sposób. Zrezygnował również z rozległej wiadomości i postawił na krótki i rzeczowy przekaz informacji. 

- My nigdy konfliktu nie podsycamy i nie zamierzamy tego robić. A co robi druga strona nie mamy na to wpływu. My nie chcemy tego problemu dotykać, Ania od lat nie śpiewa piosenek zespołu Łzy na swoich koncertach - wyznaje mąż piosenkarki. 

Na chwilę obecną, państwo Konol nie odpowiedzieli jeszcze na słowa Durczaka. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  2. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Źródło: JASTRZABPOST

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News