Los nie oszczędza Ani Wyszkoni. Niedawno pokonała raka, teraz w jej życiu pojawiły się kolejne problemy

Los nie oszczędza Ani Wyszkoni. Niedawno pokonała raka, teraz w jej życiu pojawiły się kolejne problemy Źródło: instagram/annawyszkoni_official/

Najpierw nowotwór a teraz to... Ania Wyszkoni musi zmagać się z kolejnymi problemami i z towarzyszącym im stresem. Piosenkarka nie powinna denerwować się po swojej chorobie, jednak jak widać nie wszyscy o tym wiedzą.

Najpierw nowotwór, z którym musiała się zmagać, spędzał jej sen z powiek, a teraz kolejne problemy. Ania Wyszkoni, choć bardzo stara się unikać niepotrzebnego stresu, wciąż jest na niego narażana przez innych. Nikt by nie podejrzewał, że piosenkarka będzie musiała zmagać się z czymś takim. Jej mąż postanowił zabrać głos. 

Nowotwór był dla niej bardzo przytłaczający 

Ania Wyszkoni kilka lat temu musiała zmagać się z poważną chorobą, jaką był rak tarczycy. Piosenkarka starała się nie poddawać i doceniać wsparcie innych, dzięki któremu udało jej się zachować zimną krew w całej sytuacji. Droga z chorobą nie była łatwa, ale Ani udało się zwalczyć nowotwór i dziś może cieszyć się pełnią zdrowia. Wciąż jednak pamięta, co ją spotkało i wie, że zawsze może istnieć ryzyko nawrotu choroby. Dlatego też piosenkarka powinna w szczególności unikać niepotrzebnego stresu, który może osłabić jej organizm i umożliwić chorobie szanse na nawrót. 

Nie tylko sama Ania, ale i przede wszystkim jej bliscy dbają o to, by ta nie musiała stykać się z problemowymi sytuacjami, które powodują stres . Niestety jednak nie wszyscy zdają się o tym pamiętać i choć kiedyś byli jej również bardzo bliscy, dziś wbijają jej szpilę. 

Kolejne problemy w życiu Wyszkoni 

Ania była niegdyś liderką zespołu "Łzy", jednak postanowiła opuścić swoich muzycznych towarzyszy, na rzecz kariery solowej. Mimo to, od tamtego czasu niejednokrotnie mieliśmy okazję jeszcze usłyszeć Wyszkoni w wykonaniu zespołowych piosenek. W ostatnim czasie na antenę powrócił kultowy program "Szansa na sukces", jednak tym razem w zupełnie nowej odsłonie. Do pierwszego odcinka zaproszono właśnie Anię, która zaśpiewała parę numerów zespołu Łzy. Od tego momentu między wokalistą a zespołem powstał niemały konflikt i nie zapowiada się by miał on ucichnąć, chociażby na czas świąteczny. 

Żona obecnego lidera zespołu "Łzy"- Angelina Konol - postanowiła na forum publicznym wystosować kilka, niekoniecznie przyjemnych słów w stronę Ani. 

- Znowu będzie afera, ale kichać to! Ania Wyszkoni serio? Jesteście z Maćkiem tak biedni? Jak macie tak ciężko z kasą to Wam pożyczymy albo damy chociaż na chleb, pożyczymy na kolejną płytę, singla itp... Aniu! Z całym szacunkiem, ale ile można? No ile? To że grasz regularnie piosenki zespołu Łzy na swoich koncertach Anny Wyszkoni – ok! To, że idziesz do telewizji na sylwestra i wykonujesz tam piosenkę zespołu Łzy – ok! Ale idziesz do szansy na sukces jako Anna Wyszkoni z piosenką Agnieszka ZESPOŁU ŁZY? Serio? - pisze kobieta. 

Adam Konol postanowił również zabrać głos i odpowiedzieć piosenkarce. Jego słowa również dalekie były od życzliwości i empatii.  

- Mam dosyć ‘przepychanek’, ale uważam, że skoro Ania postanowiła rozpocząć solową karierę, to powinna z godnością rozstać się z naszym repertuarem, a już na pewno z piosenkami, do których nie napisała nawet jednej nuty. Przecież ‘pieniądze to nie wszystko' - oznajmia mężczyzna.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż piosenkarki zabiera głos w sprawie 

Choć początkowo Ania oraz jej mąż - Maciej Durczak - nie chcieli reagować na zaczepki ze strony osób związanych z zespołem, Durczak nie wytrzymał i zdecydował się zabrać głos w całej sprawie. W przeciwieństwie do małżonków, mężczyzna zrobił to w o wiele bardziej taktowny sposób. Zrezygnował również z rozległej wiadomości i postawił na krótki i rzeczowy przekaz informacji. 

- My nigdy konfliktu nie podsycamy i nie zamierzamy tego robić. A co robi druga strona nie mamy na to wpływu. My nie chcemy tego problemu dotykać, Ania od lat nie śpiewa piosenek zespołu Łzy na swoich koncertach - wyznaje mąż piosenkarki. 

Na chwilę obecną, państwo Konol nie odpowiedzieli jeszcze na słowa Durczaka. 

  1. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  2. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Źródło: JASTRZABPOST

Następny artykuł