Patologiczna wiadomość rozchodzi się po mediach jak nowotwór. Linkiewicz "spierze" większa skandalistkę niż Godlewska

Patologiczna wiadomość rozchodzi się po mediach jak nowotwór. Linkiewicz "spierze" większa skandalistkę niż Godlewska Źródło: instagram/linkimaster/

Nowotwór w sieci? Tak młodzi ludzie określają teraz iście zaskakujące, często kontrowersyjne informacje. Tak też jest w tym przypadku, ponieważ Linkiewicz ogłosiła coś niezwykle szokującego. Internauci nie żyją teraz niczym innym.

Nowotwór, jak się okazuje, jest już nie tylko kojarzony ze śmiertelną chorobą. Od jakiegoś czasu stało się to określeniem niezwykle popularnym wśród młodzieży, którym mianuje się osoby bądź kwestie, których poziom szoku i kontrowersji przekracza wszelkie granice. Zdaniem wielu, w tym przypadku określenie to zdaje się pasować jak ulał. Marta Linkiewicz ogłosiła w sieci, że już niedługo pomiędzy nią, a inną rozpoznawalną kobietą dojdzie do bójki. Jednak tym razem nie będzie to Godlewska.  

Linkiewicz znów zaskakuje. Kontrowersja rozchodzi się niczym nowotwór

Zaledwie kilkanaście godzin temu Marta Linkiewicz, znana w sieci jako "linkimaster" ogłosiła na swoim Instagramie, że zamierza wziąć udział w kolejnej odsłonie Fame MMA. Najwyraźniej w kontrowersyjnej instagramerce po ostatniej wygranej walce, zaszczepiło się zamiłowanie do sztuk walki. Choć wielu liczyło na rewanż ze strony Esmeraldy, Marta zawalczy z zupełnie z kimś innym. Wybór jest jeszcze bardziej szokujący niż w przypadku znanej siostry.  

Linkiewicz ponownie stanie na ringu Fame MMA

Już 22 czerwca, Marta Linkiewicz po raz drugi stanie na oktagonie, by zawalczyć o kolejną wygraną. Tym razem jednak wybór padł na jeszcze większą skandalistkę. Po raz w gali weźmie udział Sexmasterka, czyli Aniela Bogusz, a od niedawna znana jako "LilMasti". To właśnie ona tym razem będzie miała okazję zmierzyć się z Linkiewicz i zawalczyć o swoją wygraną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kim jest przeciwniczka Linkiewicz? 

O Anieli swego czasu w sieci było naprawdę głośno i w swojej kontrowersyjności wcale nie była gorsza od sióstr Godlewskich. Pod pseudonimem Sexmasterki na swoim kanale na Youtube zamieszczała filmiki, w których dawała - jej zdaniem - niezbędne porady i ciekawostki w kwestii życia seksualnego. W późniejszych fazach swojej "kariery" dolała oliwy do ognia i zaczęła produkować piosenki o podobnej tematyce. 

Dopiero niedawno, zupełnie zmieniła swój image. Od tego momentu zajmuje się wyłącznie muzyką, a swój pseudonim zmieniła na "LilMasti". Aniela dokładnie tak jak Marta lubi, gdy jest o niej głośno, co może tłumaczyć jej udział na Fame MMA 4. Internauci choć nazywają to najbardziej patologiczną informacją ostatnich miesięcy, już nie mogą doczekać się dnia walki. 

instagram/linkimaster/

instagram/lilmasti/

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Gwiazda TVP przeżyła dramat, padła na oczach widzów, to był tętniak. "Wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach"
  6. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Źródło: POPULARNE

Następny artykuł