Nowotwór nie ustępuje. Tragiczne wieści o słynnej aktorce

Nowotwór nie ustępuje. Tragiczne wieści o słynnej aktorce Źródło: Fot. Pexels

Fani Shannen Doherty są zdruzgotani. Chociaż aktorka jakiś czas temu poinformowała, że powoli udaje jej się wychodzić z choroby nowotworowej, właśnie otrzymała wstrząsające, załamujące wiadomości. Bardzo szybko poinformowała o tym wspierających ją sympatyków.

Doherty jest znana fanom przede wszystkim z roli Brendy Walsh w serialu "Beverly Hills 90210". Uwielbiana przez widzów artystka zaszokowała świat, kiedy w 2015 roku ogłosiła, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi.

Shannen Doherty przekazała wstrząsające wieści

Przez cały czas terapii Doherty dzieliła się z internautami stanem swego zdrowia oraz starała się motywować do walki o swoje życie inne chore osoby. Rok temu ogłosiła ostatecznie, iż nowotwór jest w remisji, a ona zaczyna czuć się znacznie lepiej. Spokój ten nie trwał niestety długo. - Miałam kilka testów i właśnie przyszły wyniki. Jeden marker nowotworowy wyszedł dobrze. Inny... źle. To oznacza, że znowu będę musiała monitorować chorobę i przejść kolejne testy. Ale mimo to, po tym przykrym telefonie nie zamierzam się poddawać i biorę się w garść - poinformowała aktorka.

Szczere wyznanie

- To na pewno pomaga spojrzeć na cała sprawę z perspektywy i przypomina Ci, przez co już przeszedłeś. Zmagania z rakiem trwają długo, a ja już zdążyłam zapomnieć, jak to wyglądało. I tak jak napisałam wcześniej - rak zmienia twoje życie w sposób, w jaki nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić. Jak wie każdy, kto miał do czynienia z nowotworem - 5 następnych lat po przebyciu choroby jest kluczowe - dodała artystka. - Nawroty raka zdarzają się bardzo często. Wielu z Was spotkało to samo, co mnie. Tak więc ze zdecydowanie lżejszym sercem będę czekać na poprawę - zakończyła notkę Doherty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znany dziennikarz i czołowy polityk jest gejem. Zdjęcie podzieliło wyborców
  2. Ogórek oskarżyła Empik o ukrywanie jej książki. MIAŻDŻĄCA odpowiedź
  3. Cała Polska żyje historią tego pierścionka zaręczynowego. „Tak brzydki, że się rozpłakała”
  4. Szpak się przyznał. PRZEPUŚCIŁ MAJĄTEK, nie uwierzycie na co
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News