Nowotwór nie ustępuje. Tragiczne wieści o słynnej aktorce

Nowotwór nie ustępuje. Tragiczne wieści o słynnej aktorce Źródło: Fot. Pexels

Fani Shannen Doherty są zdruzgotani. Chociaż aktorka jakiś czas temu poinformowała, że powoli udaje jej się wychodzić z choroby nowotworowej, właśnie otrzymała wstrząsające, załamujące wiadomości. Bardzo szybko poinformowała o tym wspierających ją sympatyków.

Doherty jest znana fanom przede wszystkim z roli Brendy Walsh w serialu "Beverly Hills 90210". Uwielbiana przez widzów artystka zaszokowała świat, kiedy w 2015 roku ogłosiła, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi.

Shannen Doherty przekazała wstrząsające wieści

Przez cały czas terapii Doherty dzieliła się z internautami stanem swego zdrowia oraz starała się motywować do walki o swoje życie inne chore osoby. Rok temu ogłosiła ostatecznie, iż nowotwór jest w remisji, a ona zaczyna czuć się znacznie lepiej. Spokój ten nie trwał niestety długo. - Miałam kilka testów i właśnie przyszły wyniki. Jeden marker nowotworowy wyszedł dobrze. Inny... źle. To oznacza, że znowu będę musiała monitorować chorobę i przejść kolejne testy. Ale mimo to, po tym przykrym telefonie nie zamierzam się poddawać i biorę się w garść - poinformowała aktorka.

Szczere wyznanie

- To na pewno pomaga spojrzeć na cała sprawę z perspektywy i przypomina Ci, przez co już przeszedłeś. Zmagania z rakiem trwają długo, a ja już zdążyłam zapomnieć, jak to wyglądało. I tak jak napisałam wcześniej - rak zmienia twoje życie w sposób, w jaki nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić. Jak wie każdy, kto miał do czynienia z nowotworem - 5 następnych lat po przebyciu choroby jest kluczowe - dodała artystka. - Nawroty raka zdarzają się bardzo często. Wielu z Was spotkało to samo, co mnie. Tak więc ze zdecydowanie lżejszym sercem będę czekać na poprawę - zakończyła notkę Doherty.  1. Znany dziennikarz i czołowy polityk jest gejem. Zdjęcie podzieliło wyborców
  2. Ogórek oskarżyła Empik o ukrywanie jej książki. MIAŻDŻĄCA odpowiedź
  3. Cała Polska żyje historią tego pierścionka zaręczynowego. „Tak brzydki, że się rozpłakała”
  4. Szpak się przyznał. PRZEPUŚCIŁ MAJĄTEK, nie uwierzycie na co
Następny artykuł