Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat Źródło: pxhere.com

Nowotwór zabije jednego z bohaterów "M jak Miłość". Widzowie najpopularniejszej telenoweli w Polsce będą przerażeni wydarzeniami, które rozegrają się w ich ukochanym serialu. Takiego zwrotu akcji i dramatu, jaki rozegra się w trakcie kolejnych odcinków kultowej "opery mydlanej" nikt nie mógł się spodziewać.

Nowotwór zabije uwielbianego bohatera. Widzowie "M jak Miłość" w trakcie kilku, następnych odcinków serii będą przeżywać prawdziwy dramat, jaki rozegra się na ekranach ich telewizorów. Pomimo tego, że widzowie opery mydlanej produkcji TVP widzieli już wiele zwrotów akcji, to czegoś takiego, jeszcze nie było.

Nowotwór zabije bohatera "M jak Miłość". Wstrząsające odcinki telenoweli

Do śmierci Krystiana, który chorował na raka, dojdzie w niezwykle dramatycznych okolicznościach. Magda, która przez wiele lat była jego narzeczoną, przez przypadek znajdzie się w stanie agonalnym. Wszystko przez zmieszanie dużej ilości leków i narkotyków, należących do Łukasza. Kobieta zostanie przewieziona do szpitala, gdzie lekarze będą walczyć o jej życie.

Jak się okaże, bohaterka grana przez Annę Muchę mogła mieć uszkodzone serce, więc jej szanse na przeżycie będą bardzo nikłe. Będąca w śpiączce kobieta nie będzie mogła sobie zdawać sprawy, że koło jej szpitalnego łoża pojawi się niespodziewany gość.

Po wielu latach do Polski wróci Krystian. Mężczyzna, który nie widział Magdy przez 13 lat, pracował za granicą. Teraz, w obliczu choroby nowotworowej będzie chciał zobaczyć się z byłą ukochaną. Zjawi się obok niej w szpitalu wraz z Kingą i Anią. Następnego dnia, pójdzie się przebadać i usłyszy przerażającą diagnozę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy byli kochankowie zdołają się pożegnać?

Po wizycie w szpitalu u Magdy Krystian uda się na oddział onkologii, aby zapytać lekarza, ile czasu mu zostało w chorobie. Jak się okazało, lekarz zajmujący się mężczyzną nie będzie miał dla niego dobrych wiadomości i powie mu, że jego życie może zakończyć się w ciągu kilku, najbliższych dni. Zrozpaczony bohater spisze swój testament i jeszcze raz przekroczy progi szpitala, w których o życie walczy jego ukochana. Trzymając ją za rękę, poprosi o spędzenie z nim jego ostatnich chwil.

Czy Magda zdąży wybudzić się ze śpiączki, aby móc pożegnać swojego byłego ukochanego? A może tak jak on, odejdzie z tego świata, walcząc o swoje życie?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Ile zarabia Julia Wróblewska? Według SE w wieku 11 lat zarabiała 40 tys. MIESIĘCZNIE
  3. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej
  4. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  5. Beata Szydło odchodzi na "przedwczesną emeryturę"? Oficjalny komentarz byłej premier

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News