Każdy z nas może mieć nowotwór. Stosowany w całej Polsce specyfik jest rakotwórczy

Każdy z nas może mieć nowotwór. Stosowany w całej Polsce specyfik jest rakotwórczy Źródło: www.thecaliverse.com

Nowotwór może spotkać każdego. Tym razem zagrożenie jest dużo większe, niż kiedykolwiek. Okazuje się, że szkodliwe substancje znajdują się w produkcie bardzo popularnej firmy farmaceutycznej Bayer. Kupują go miliony Polaków i był stosowane w całym kraju. Chodzi o produkt, którym spryskiwano rośliny.

Nowotwór może zagrażać każdemu. Tym razem szkodliwe substancje znajdują się w produkcie bardzo popularnej firmy. Zostało to stwierdzone przez ławę przysięgłych w sądzie federalnym San Fransisco. Okazuje się, że produkt najbardziej znanej firmy farmaceutycznej Bayer powoduje raka. Koncern zapłaci gigantyczne odszkodowanie, które może wynieść setki milionów dolarów. 

Bayer to bardzo popularna firma. Miliony Polaków codziennie zaopatruje się w leki opatrzone logiem tej marki. Może to jednak ulec zmianie. Okazuje się, że produkty tej firmy mogą zawierać rakotwórcze substancje i pozbawić życia wielu ludzi na całym świecie. Nikt nie może czuć się bezpieczny. Tym razem nie chodzi jednak o lek, ale o popularny środek ochrony roślin, który jest ogólnodostępny w najpopularniejszych polskich sklepach i był masowo stosowany w całym kraju. 

Produkty firmy Bayer mogą powodować nowotwór. To potwierdzona informacja 

Specyfiki medyczne firmy Bayer mogą powodować nowotwór. To potwierdzone informacje. W Kalifornii odnotowano przypadek zachorowania na raka Edwina Hardemana, który otrzymał od koncernu 78 milionów dolarów. Firma poniosła bardzo duże straty. Akcje na giełdzie spadły aż o 40%. To nie koniec złych informacji dla popularnego producenta leków. 

W kolejce do sądu czeka jeszcze ponad 11 tysięcy pozwów o szkodliwość środku ochrony roślin Roundup. Jest bardzo prawdopodobne, że łączną sumę odszkodowań będzie się liczyć w miliardach dolarów. Notowania pozagiełdowe akcji Bayeru również się załamały. Straty wynoszą około 10 % i z pewnością na tym się nie skończy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rakotwórczy glifosat to najpowszechniejszy środek chwastobójczy - bardzo wiele osób może mieć raka

Produkt, który może wywołać nowotwór, to Roundup. Do zeszłego roku był produkowany przez firmę Monsanto, jednak został przejęty przez koncern Bayer. Jest to produkt wytwarzany w USA, ale posiadający logo popularnego niemieckiego koncernu. Bayer nie spodziewał się takich strat i próbuje ratować sytuację.

- Jesteśmy pewni, że w drugiej fazie procesu dowody pokażą, że postępowanie Monsanto było właściwe i spółka nie jest odpowiedzialna za raka pana Hardemana - przekonuje koncern.

Jednak fakty mówią same za siebie. Specyfik zawiera glifosat, czyli substancję wywołującą raka. Okazuje się, że jest to najpowszechniejszy środek chwastobójczy. Substancja została wprowadzona przez Monsato, ale konsekwencje ponosi Bayer oraz użytkownicy narażeni na nowotwór. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Krzysztof nie żyje. Umierał na SOR, ale żaden lekarz się nim nie zainteresował
  4. Dominika Tajner śmieje się w twarz Wiśniewskiemu. Mówi o romansie
  5. Daniel Olbrychski odwiedził grób zmarłej żony. Jego widok rozrywa serce

źródło: Money.pl

Następny artykuł