Dramat walczącego z rakiem ojca premiera. Morawiecki zaatakowany przez groźną bakterię, jest źle

Dramat walczącego z rakiem ojca premiera. Morawiecki zaatakowany przez groźną bakterię, jest źle Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Nowotwór należy do najstraszniejszych chorób, jakie mogą przytrafić się człowiekowi. W ostatnich latach z przerażającą dolegliwością zmagać się musi ojciec premiera. Na domiar złego, Kornel Morawiecki został zaatakowany przez bardzo groźną bakterię, a najnowsze wiadomości nie brzmią optymistycznie.

Nowotwór może dotknąć każdego, także tych, którzy do tej pory wydawali się być okazami zdrowia. Przekonał się o tym jakiś czas temu Kornel Morawiecki, ojciec premiera naszego kraju. Doświadczony polityk kilka miesięcy temu dowiedział się, że cierpi na raka, w związku z czym czeka go długie leczenie. Część terapii już za nim, choć nie oznacza to, że zdążył przeszejść przez najgorsze.

Wydawało się, że teraz ze zdrowiem polityka powinno być już tylko lepiej, ale obecnie nie możemy potwierdzić tej wiadomości. Wszystko przez tajemniczą bakterię, która zaatakowała go i sprawiła, że musiał zwrócić szczególną uwagę na swoją kurację w ostatnich dniach. Rokowania dotyczące jego zdrowia nie są zbyt optymistyczne. 

Nowotwór zaatakował Morawieckiego kilkanaście miesięcy temu

Kornel Morawiecki dowiedział się o swojej chorobie w styczniu tego roku. Na szczęście została ona wykryta we wczesnym stadium, w związku z czym lekarze ocenili jego szanse na powrót do pełni zdrowia na duże. Niezbędna była jednak chemioterapia, która dla każdego chorego jest jedną z najbardziej przerażających części leczenia. Znany polityk przeszedł ją w szpitalu MSWiA w Warszawie.

Na początku roku ojciec Mateusza Morawieckiego musiał przejść bardzo poważną operację, która trwała aż trzy godziny. Na szczęście obyło się wówczas bez komplikacji, natomiast postęp choroby sprawił, że konieczna była chemioterapia. Obecnie Morawiecki miał zacząć drugą część leczenia, jednak wiemy już, że z pewnością do tego nie dojdzie. Wszystko za sprawą zakażenia tajemniczą bakterią.

- Jedną chemię już dostałem, ale niedługo potem dostałem jakiegoś zakażenia bakterią. Przez to, ostatnio leżałem w szpitalu, podawano mi dożylnie antybiotyk, miałem gorączkę, bardzo źle się czułem - mówił Kornel Morawiecki w wywiadzie opublikowanym przez Super Express.

Kornel Morawiecki jest chory na raka

- Chemioterapia osłabia organizm, ale lekarze chcą, żebym ją brał. Cóż, w moim wieku zagrożenie życia jest zawsze. Gdyby nie szybkie badanie w styczniu na tomografie i diagnoza, sytuacja ze mną byłaby tragiczna. Mógłbym się już żegnać z tym padołem... - dodał osłabiony polityk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakiś czas temu marszałek senior wyszedł ze szpitala w Warszawie, jednak teraz znów musiał się do niego udać. Nie wiadomo zbyt wiele na temat tajemniczej bakterii, która go zaatakowała. Sytuacja wygląda bardzo tajemniczo, a nowotwór nie może być obecnie leczony w związku z nieznaną przypadłością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News