7-latka walczy z nowotworem o życie. Hejterzy grożą jej gwałtem

7-latka walczy z nowotworem o życie. Hejterzy grożą jej gwałtem Źródło: facebook/natasha_kinlan/

Nowotwór to straszliwa choroba. Gdy dopada człowieka jest to ogromna tragedia. Jeszcze straszniejsze jest kiedy, chore staje się dziecko. Kiara walczy nie tylko o swoje życie, ale i o święty spokój. Spotyka się nie tylko z nieprzyjemnymi komentarzami pod swoim adresem, ale również z groźbami.

Nowotwór nie wybiera 

Nowotwór to jedna z najgorszych chorób. Mimo tak rozwiniętej medycyny, lekarzom wciąż nie udaje się wyleczyć każdego przypadku. Jednych udaje się uratować, a innych niestety nie. Nowotwór to choroba, która nie wybiera. Zupełnie niespodziewanie może dopaść każdego. Biednego, bogatego, osobę starszą czy nawet dziecko. W przypadku gdy chore staje się małe, bezbronne i niewinne dziecko, patrzy się na to z jeszcze większym bólem. 

Niestety ta straszliwa choroba dopadła również małą Kiarę - mieszkającą w Szkocji. W styczniu zeszłego roku u 7-latki stwierdzono glejaka. Mimo operacji, którą dziewczynka musiała przejść, nie udało pozbyć się guza w 100%. Dlatego też lekarze wciąż nie mogą mieć dobrych informacji dla rodziny chorej. Kiara każdego dnia walczy o swoje życie. Niestety choroba nie jest jedyną rzeczą, z którą dziewczynka musi się zmagać. 

Internet mógłby jej pomóc, tym czasem przysparza jej jeszcze więcej cierpienia 

Internet jak wiadomo może nie tylko bawić i uczyć, ale również pomagać. W sieci jest wiele portali i organizacji, które pomagają zebrać fundusze potrzebne w walce z chorobą. Tysiące osób dzięki takim zbiórkom miało szanse zacząć żyć na nowo. W przypadku Kiary internet ani nie bawił, ani nie uczył, ani nie pomógł. Stał się dla niej źródłem dodatkowego bólu i cierpienia, tym razem psychicznego. 

Hejt z jakim spotkała się 7-latka jest niewyobrażalnie okrutny. Nikt nie zna jednak przyczyny negatywnych komentarzy i kierowanych pod adresem dziewczynki. Ci, którzy z jakiegoś powodu uwzięli się na Kiarę, nie pozostawiają na niej suchej nitki. Zaczynają od krytykowania jej wyglądu i zarzucają jej, że jest brzydka. Posuwają się o krok dalej i bez ogródek stwierdzają, że lepiej gdyby dziewczynka umarła. Według nich, jest ona ciężarem dla publicznej służby zdrowia.

Kiedy wydawać by się mogło, że hejterzy wyczerpali limit czystego chamstwa, ci zrobili coś niewyobrażalnie okrutnego. Zaczęli grozić dziewczynce gwałtem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina Kiary ma dość hejtu

Wszystkie słowa i groźby kierowane pod adresem Kiary bardzo ją dotykały. Nie dość, że z powodu choroby musi cierpieć fizycznie to jeszcze do tego taki ból psychiczny ze strony obcych osób. Sprawy zaszły tak daleko, że rodzice 7-latki postanowili natychmiast interweniować. O wszystkim poinformowali policję. Dla funkcjonariuszy ta sprawa stała się najważniejszą. Bezpieczeństwo Kiary było dla policji priorytetem. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że Kiara raz na zawsze pożegna się nie tylko z hejterami, ale i z chorobą. 

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  3. Media wywołały potężną burzę wokół małżeństwa córki Ferdka z "Kiepskich". Przewidują najgorsze
  4. Poznaliśmy prawdziwe pochodzenie gwiazdy "Teleexpressu". Przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Nie żyje 6 osób, które były na emeryturze. Nie zmarły z przyczyn naturalnych 

Źródło: Popularne

Następny artykuł