Dramatyczne wyznanie Janiny Ochojskiej. Jest śmiertelnie chora

Dramatyczne wyznanie Janiny Ochojskiej. Jest śmiertelnie chora Źródło: Fot. Twitter/Janina Ochojska

Nowotwór zburzył wszystkie jej plany na życie. Janina Ochojska właśnie publicznie wyznała, że ma raka. Dramatyczne i chwytające za serce słowa.

Nowotwór zawsze atakuje niespodziewanie i bardzo często niesie ze sobą tragiczne konsekwencje. Niedawno o raku piersi dowiedziała się również szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej, Janina Ochojska. Działaczka od lat robi wszystko, by zmieniać świat i otaczającą ją rzeczywistość, a niespodziewana choroba zrujnowała z pewnością wiele jej planów, lecz oczywiście działaczka nie zamierza się poddawać.

Janina Ochojska na swoim Twitterze opublikowała poruszający filmik. Zwierza się w nim wszystkim swoim odbiorcom z tego, że zaatakował ją nowotwór. Choć ma raka piersi podkreśla, że się nie poddaje i nadal będzie aktywna w polityce. Chce wziąć udział w najbliższych wyborach i nadal zmieniać otaczający ją świat. Wystąpienie wzruszyło odbiorców. 

Janina Ochojska ma nowotwór. Wstrząsające oświadczenie

- Kilka dni temu dowiedziałam się, że choruję na raka piersi. To ogromna rewolucja w moim życiu - obwieściła światu szefowa PAH. 

W dalszej części zaapelowała do wszystkich kobiet, by regularnie się badały. Jej nowotwór wykształcił się, gdy zaniedbała profilaktykę na dłuższy czas.

- Nie badałam się przez trzy lata. I dlatego apeluję do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej - przekonywała. 

Nie zabrakło oczywiście motywujących słów dla innych chorych, które jasno pokazują, że Janina Ochojska nie ma zamiaru się poddać i chce wygrać z rakiem. 

- Żeby, kiedy spotka nas choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu. I każde z nas może znaleźć w sobie tę siłę, żeby przezwyciężać wszystkie trudności związane z tą chorobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa wsparcia wciąż nie przestają napływać. Kibicują jej  wszyscy

Ten wzruszający i niezwykle smutny filmik odbił się szerokim echem w polskim Internecie. Natychmiast zebrały się pod nim setki serduszek oraz dziesiątki komentarzy. Wszyscy zgodnie wspierali Ochojską. 

- Pani Janino, mało tak silnych i dzielnych ludzi, jak Pani. Pokona Pani skurczybyka. Spokojnych, pięknych Świąt, a potem do boju! Serdeczności - napisała jej Hanna Lis. 

- Pani Janino, jest Pani superbohaterką. Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam. Do zobaczenia, może już niedługo w EU - czytamy wypowiedź Joanny Scheuring-Wielgus. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Kurdej-Szatan przed rolą życia ma wątpliwości. "Nie wiem, czy podołałabym temu"
  4. Adamowicz odpowiedziała Pawłowicz. Boniek: "Nokaut"
  5. Markle urodzi w Wielkanoc? Elżbieta II byłaby wniebowzięta z jednego powodu
  6. Wycieńczony i przerażony pies na morzu. Płynął 220 km od brzegu

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News