Zapłakana nastolatka dla chorego na raka taty zrobiła co się tylko dało. Wstali wszyscy, jurorzy i publika

Zapłakana nastolatka dla chorego na raka taty zrobiła co się tylko dało. Wstali wszyscy, jurorzy i publika

Nowotwór niszczy ojca tej wyjątkowej nastolatki. Uczestniczka amerykańskiego show podzieliła się z publicznością i jurorami dramatyczną historią swojej rodziny. Wzruszyła wszystkich, a jej wyjątkowy talent sprawił, że dostała owacje na stojąco.

Nowotwór sprawia, że rodzina 14-letniej Evie Clair nie ma spokojnego życia. Córka codziennie patrzy na cierpienie swojego rodzica i stara się go wspierać w tej dramatycznej sytuacji. Rok temu zdiagnozowano u mężczyzny nowotwór w 4. stadium. Lekarze nie mieli optymistycznych wieści dla rodziny chorego.

Mężczyzna dostał zaledwie 5% szans na przeżycie, jednak ogromna miłość oraz wsparcie ze strony rodziny sprawia, że wciąż znajduje siłę do walki ze śmiertelną chorobą. Córka przygotowała dla niego wyjątkową niespodziankę, aby dodać mu sił do dalszej walki z rakiem. Ku wielkiej radości swojego ojca, nastolatka rozwija swój wokalny talent i postanowiła wziąć udział w amerykańskim programie "Mam Talent".

Nowotwór wyniszcza jej ojca. Evie opowiedziała o tym w amerykańskim "Mam Talent"

14-letnia Evie Clair od wielu lat doskonali swoje umiejętności wokalne. Marzenia doprowadziły ją do wzięcia udziału w programie "Mam Talent", który jest jednym z najpopularniejszych produkcji typu talent show w USA. Dziewczyna miała stanąć przed ogromną publicznością i jury, w którego skład wchodzili: Simon Cowell, Heidi Klumi, HowieMandel i Mel B. Dla Evie nie był to jednak zwyczajny występ.

Już na samym wstępie dziewczyna podzieliła się swoją dramatyczną historią z członkami jury i zgromadzoną publicznością. Evie opowiedziała o swoim ojcu, który codziennie zmaga się z chorobą, a nowotwór zabiera radość życia zarówno jemu, jak i całej rodzinie. Córka postanowiła zadedykować swój występ swojemu ojcu. Ten wzruszający gest zrobił ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Chcę mu dać trochę siły, aby kontynuował walkę". Publiczność była zachwycona występem nastolatki

Dziewczyna zadedykowała swój występ choremu na nowotwór ojcu. Zdecydowała się wykonać utwór "Arms" Christiny Perri:

- Jestem tutaj, aby zaśpiewać dla niego, aby poczuł się lepiej… chce dać mu trochę pociechy i siły, aby kontynuował swoją walkę - przyznała dziewczyna i z trudem powstrzymywała łzy.

Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem jej anielskiego głosu, którym postanowiła podzielić się ze światem. Nawet najsurowszy juror Simon Cowell od samego początku dawał po sobie poznać, że jest zachwycony umiejętnościami dziewczyny. Po występie Evie wszyscy jurorzy wstali, a publiczność zaczęła oklaskiwać nastolatkę na stojąco. Ten odcinek programu "Mam Talent" na długo zapadnie w pamięć Amerykanów.

Występ nastolatki można oglądać za pośrednictwem platformy YouTube:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

źródło: YouTube

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News