Nagły zwrot ws. nowotworu taty Dody. W jakim obecnie stanie jest ojciec artystki?

Nagły zwrot ws. nowotworu taty Dody. W jakim obecnie stanie jest ojciec artystki? Źródło: youtube.com/Plejada

Nowotwór ojca Doroty Rabczewskiej był jedną z najgłośniejszych informacji ostatnich tygodni. Przerażeni wstrząsającą informacją fani Dody zastanawiali się, co dzieje się z najbliższym artystki. Znamy już najnowsze informacje na temat samopoczucia mężczyzny.

Nowotwór w rodzinie Dody sprawił, że artystka musiała zaprzestać występowania w ramach trasy koncertowej promującej jej najnowszą płytę. Wokalistka Virgin stwierdziła, że musi zająć się pogrążoną w cierpieniu rodziną, której głowa poważnie zachorowała. Teraz, na kilka tygodni po ogłoszeniu przez piosenkarkę nowotworu jej ojca wiemy już, jak czuje się jej ukochany tata.

Nowotwór pogrążył Dodę. Fani byli zszokowani wyznaniem artystki

Dorota Rabczewska, która na samym początku roku ogłosiła bardzo dużą trasę koncertową promującą jej najnowsze wydawnictwo, ogłosiła przed kilkoma tygodniami fanom, że część koncertów niestety się nie odbędzie. Wszystko przez chorobę jej ojca, która zmusiła artystkę do odrzucenia planów zawodowych na bok i skupieniu się na rodzinie. Piosenkarka była widywana w swojej rodzimej miejscowości, gdzie pomagała matce, która także była chora i reszcie bliskich z tak niespodziewanymi okolicznościami.

- Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie - pisała na swoich social mediach wokalistka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stan ojca zaczął się poprawiać

Na całe szczęście, rak, na którego zachorował tata wokalistki, nie był złośliwy i mężczyzna powoli wraca do zdrowia. Sama wokalistka mówi, że duża w tym zasługa lekarzy, ale i Boga, który miał w cudowny sposób oszczędzić członka jej rodziny.

- Na początku roku diagnoza była tragiczna. Teraz, po operacji, tata czuje się już dobrze, przytył siedem kilogramów. Wygląda zdrowo, znów się uśmiecha. Za każdym razem, kiedy jeździłam do dzieci do szpitala onkologicznego, mój mąż Emil, który jest bardzo wierzący, mówił "Uuuu, Dodziuńka, ty teraz już masz tyle plusików na górze!". Myślę, że teraz po prostu wróciła do mnie dobra karma. Dwoje rodziców uratowanych! - powiedziała Dorota Rabczewska w wywiadzie z Party

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Dziennik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News