Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór

Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór Źródło: pikio.pl

Nowotwór dotknął byłego premiera. Polityk, który miał dzisiejszego poranka wypadek samochodowy, wyznał właśnie, że jest poważnie chory. Tak wstrząsającej informacji nikt się nie spodziewał.

Nowotwór dotknął wybitnego polskiego polityka. Włodzimierz Cimoszewicz, który stał w przeszłości na czele rządu wyznał, że zmaga się z chorobą nowotworową. Oświadczenie, w którym opowiada o raku, powstało kilka godzin po tym, jak na przejściu dla pieszych potrącił samochodem rowerzystkę. 

Nowotwór dotknął Cimoszewicza. Wstrząsające słowa byłego premiera

O polityku i byłym kandydacie w wyborach prezydenckich zrobiło się głośno dzisiejszego poranka, kiedy to mężczyzna potrącił rowerzystkę w Hajnówce. Jak sam przyznał, bardzo ubolewa z powodu zajścia. Dodatkowy smutek u polityka wzbudził fakt, że potrącona przez niego ofiara obchodzi dziś urodziny.

- W dniu dzisiejszym 4 maja w godzinach porannych doszło w Hajnówce do przykrego zdarzenia z moim udziałem. Kierując samochodem, potrąciłem przejeżdżającą przez przejście dla pieszych rowerzystkę. Na szczęście dzięki mojej niewielkiej prędkości, około 30 km/h, poszkodowana Pani odniosła niegroźne obrażenia. Udzieliłem jej natychmiastowej pomocy i po przekonaniu o konieczności poddania się badaniu lekarskiemu została ona odwieziona do szpitala. W tej chwili znajduje się w domu. Wyrażam ubolewanie z powodu tego zdarzenia i szczególne współczucie poszkodowanej. - powiedział Włodzimierz Cimoszewicz

Po ogłoszeniu swojego ubolewania po wypadku polityk przyznał, że powodem zdarzenia mogło być słońce i nerwy spowodowane bardzo smutną nowiną. Polityk dowiedział się o swoim raku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nerwy spowodowały wypadek?

Według polityka fakt, że dowiedział się o groźnej chorobie, mógł wpłynąć na to, że nie był w stanie dobrze prowadzić pojazdu. Jak sam zeznał, nie zauważył kobiety przemieszczającej się rowerem, a jego myśli skupione były wokół problemów zdrowotnych, które właśnie wyszły na jaw.

- Jest mi bardzo przykro z powodu tego niefortunnego wydarzenia w dniu jej urodzin. Pewnym usprawiedliwieniem był fakt jazdy pod słońce. Nie wykluczam również, że bolesna dla mnie informacja sprzed dwóch dni o wykryciu u mnie choroby nowotworowej mogła mieć wpływ na moje samopoczucie - wyznał były premier.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem
  4. Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Księżna Kate będzie mieć czwarte dziecko?!
  5. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  6. Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór

źródło: Onet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News