Była uzależniona od opalania. Zauważyła na nosie niewielką kropkę, po miesiącu jej twarz jest potwornie zniekształcona

Była uzależniona od opalania. Zauważyła na nosie niewielką kropkę, po miesiącu jej twarz jest potwornie zniekształcona Źródło: .

Nowotwór, który zaatakował kobietę, był skutkiem jej uzależnienia od opalania. Uwielbiała zażywać kąpieli słonecznych, lecz aura nie zawsze na to pozwalała. W solarium stawiała się prawie codziennie. Któregoś dnia zobaczyła w lustrze podejrzanie wyglądającą kropkę.

Nowotwór to częsta przypadłość u osób, które wystawiają swoje ciało na promienie słoneczne. Zbyt długie i częste opalanie bez należytej ochrony może skończyć się tragicznie dla zdrowia. Tego właśnie doświadczyła 41-letnia kobieta, której twarz jest dziś mocno zniekształcona.

Lekarz orzekł, że dziwna plamka to nowotwór

41-letnia nauczycielka często po skończonych zajęciach udawała się do solarium. Rebekah Rupp nie znała umiaru w swoim zachowaniu. Przyznaje, że na łóżku opalającym pojawiała się średnio 6 razy w tygodniu, przy czym nie stosowała odpowiedniej ochrony SPF, a swoją twarz myła tylko chusteczkami. Któregoś dnia zobaczyła na swoim nosie małą, białą plamkę.

Dermatolog po obejrzeniu jej twarzy podejrzewał, że to nowotwór. Usunął jej znamię i wysłał do badania - wyniki jednoznacznie stwierdziły, że to podstawnokomórkowy rak skóry. Po zabiegu na jej nosie pozostała dziura, która zdecydowanie szpeciła jej twarz. Było konieczne usunięcie kilku warstw skóry, aby dokładnie wyciąć komórki nowotworowe.

Lekarz zdecydował o przeszczepie jej własnej skóry

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rebekah dopiero po podjęciu pracy w firmie kosmetycznej zorientowała się, jak ogromną krzywdę wyrządza swojej skórze. Jednak było już za późno, by poprawić stan swojego zdrowia i zatrzymać postępujący nowotwór. Lekarze po bolesnym zabiegu chcieli zadbać o skórę Rebeki, więc kobieta została wysłana do chirurga plastycznego w celu pozbycia się dziury po operacji.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

U specjalisty dowiedziała się, że będzie konieczne wykonanie przeszczepu skóry. W tym celu wykonał specjalny zabieg, który miał wyhodować skórę do przeszczepu - Rebekah musiała przez miesiąc patrzeć na swoją zdeformowaną twarz. Skóra z dolnego płata czołowego została już przeszczepiona na miejsce ubytku po nowotworze. Blizny jednak pozostały i wszystko nadal się goi. Rebekah nie chce się pokazywać, dopóki nie będzie zadowolona ze swojego wyglądu. Poniższe zdjęcie zostało wykonane jeszcze przed wszystkimi zabiegami, po których jej twarz osiągnęła o wiele gorszy wygląd. Przez miesiąc przed operacją siedziała w domu i unikała swoich znajomych i rodziny. Dziś zaczęła w końcu przywiązywać wagę do swojego zdrowia.

Fot. metro.co.uk

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Instagram Anny Przybylskiej tętni życiem. Wydarzyło się na nim coś niezwykłego. Będziecie płakać
  3. Doda zdecydowała się na wielką metamorfozę, którą utarła nosa hejterom. "Wszyscy, którzy pie****** głupoty, mogą pocałować mnie w d*pę"
  4. Absolutnie kultowa postać umrze w "Na dobre i na złe". Fani są zdruzgotani i zrozpaczeni jak jeszcze nigdy wcześniej
  5. Turbopromocja w Biedronce! Dzikie tłumy będą walić drzwiami i oknami, byleby tylko się załapać chociaż na końcówkę

Źródło: Metro

Następny artykuł