Wielu Polaków właśnie pogrążyło się w głębokiej żałobie. Ogromny cios dla mieszkańców polskiego miasta, nie żyje Stanisław Barski

Wielu Polaków właśnie pogrążyło się w głębokiej żałobie. Ogromny cios dla mieszkańców polskiego miasta, nie żyje Stanisław Barski Źródło: .

Nowotwór stopniowo odbierał mu siły do życia, jednak on nie zamierzał się poddawać. Do ostatniego dnia walczył z okrutną chorobą, jednak nie dał jej rady. Media obiegły wstrząsające informacje o śmierci Stanisława Barskiego.

Nowotwór to prawdziwe nieszczęście, które może dopaść każdego, bez względu na jego stan majątkowy, dotychczasowe osiągnięcia czy nawet to, jak wielu ludzi będzie opłakiwać osobę, którą pozbawił życia. Informacja o chorobie Barskiego była dla wszystkich wielkim szokiem, jednak dopiero wieści o jego śmierci zupełnie wszystkich przybiły. 

Wielu Polaków pogrążonych w żałobie. Nowotwór pozbawił życia Stanisława Barskiego  

Jak donoszą media, jeszcze na początku tygodnia córka Stanisława Barskiego, badacza zjawisk paranormalnych z Włocławka, informowała, że choć stan ojca jest ciężki, mężczyzna nie poddaje się i wciąż walczy ze szpiczakiem, czyli z nowotworem układu krwiotwórczego, z którym zmagał się już od jakiegoś czasu. Bywały lepsze i gorsze dni w jego chorobie, lecz dla niego każda chwila naznaczona była okropnym bólem i niepewnością, czy uda mu się wygrać. 

W minioną środę włocławskie media jako pierwsze przekazały, że Barski odszedł w miejscowym szpitalu. Polacy, którzy doskonale go znali i chętnie wysłuchiwali opowieści o jego zainteresowaniach zjawiskami paranormalnymi, nie mogą w to uwierzyć. W ich sercach zagościł smutek i przede wszystkim żal, że stało się to tak nagle. Wszyscy do ostatniej chwili mieli nadzieję, że jednak uda mu się pokonać chorobę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielu internautów wyraża swoje emocje, ciepło go wspominając. 

- Szkoda! Ciekawie opowiadał o zjawiskach paranormalnych - czytamy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

- Nie tylko o zjawiskach paranormalnych opowiadał pan Barski, także o dawnych kulturach na przykład kulturze sumeryjskiej. Miał kiedyś audycje w Radio Hit a ostatnio w CW24. P.S. Nie miał lekko, własna córka oczerniała go na prowadzonym przez siebie blogu - wspomina z żalem internautka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT 
  2. Na weselu sześciu policjantów otoczyło nagle pana młodego. Goście nie mogli uwierzyć w to, co się stało później
  3. Pod domem Jarosława Kaczyńskiego pilnie interweniowała policja. Nieznany mężczyzna miał w głowie nóż
  4. Wyciągnęła dziecko z wózka, wysoko uniosła i rzuciła o asfalt. Ale dopiero potem zrobiła najgorszą rzecz
  5. Twój pies dziwnie się zachowuje, ale nie wiesz o co mu chodzi? Oto 12 rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby go zrozumieć

Źródło: ddwloclawek

Następny artykuł