Nowotwór dziecko zabójstwo
SWNS
Klaudia Bochenek - 30 Sierpnia 2020

35-letnia Julia usłyszała śmiertelną diagnozę. Chwilę potem zrobiła okropną rzecz swojemu dziecku

Lekarze zdiagnozowali nowotwór u 35-letniej Julii. Informacja od lekarzy brzmiała dla niej jak wyrok, przysłowiowy "gwóźdź do trumny". Niedługo po tym, gdy dowiedziała się o śmiertelnym schorzeniu, wyrządziła ogromną krzywdę swojemu synkowi.

Nowotwór był dla Julii jak wyrok. Choć starała się poradzić sobie z problemem za pomocą psychoterapii, nerwy i niepokój o przyszłość wzięły górę. Zrobiła coś strasznego własnemu dziecku.

35-latka zdecydowała się na trudny krok, mąż jest w szoku

35-letnia Julia Gokcedag wiodła szczęśliwe życie w Londynie wraz z mężem Mehmetem i 7-letnim synkiem Timurem. Nie narzekała na swoją pracę, spełniała się jako analityczka bankowa. Pewnego dnia usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę - choruje na raka piersi i będzie musiała poddać się specjalistycznemu leczeniu. W sierpniu doszło do rodzinnej tragedii.

prezydent ostra taśmaWyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?Czytaj dalej

13 sierpnia londyńscy policjanci znaleźli zwłoki w mieszkaniu małżeństwa. W wannie znajdował się utopiony 7-letni chłopiec, z kolei 35-letnia Julia powiesiła się po zabójstwie swojego dziecka. Z powodu choroby zdecydowała się na samobójstwo rozszerzone. Śledczy są w trakcie badania tej sprawy, jednak wszystko wskazuje na to, że kobieta zabiła dziecko i siebie, ponieważ jej leczenie opóźniało się przez obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa.

Nowotwór popchnął ją do zabójstwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

telewizja ikonyPoznajecie te twarze? Niegdyś były ikonami polskiej telewizji, dzisiaj nikt o nich nie pamiętaCzytaj dalej

Dziennikarzom udało się też porozmawiać z roztrzęsionym 50-letnim Mehmetem Gokcedagem, mężem zmarłej. Przyznał, że przed tragicznym dniem Julia zachowywała się inaczej niż zwykle. Wydawała się być zaniepokojona, nie ukrywała także swojego poddenerwowania. Jej chemioterapia opóźniała się przez panujące restrykcje - obawiała się, że choroba będzie postępować na tyle szybko, że już nie będzie dla niej żadnego ratunku. Mehmet zaznacza, że żona była osobą o dobrym sercu i starała się przepracować swoje problemy na terapii z psychologiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczny w skutkach wypadek gwiazdy „Mam Talent”. Widzowie go uwielbiali, teraz modlą się o jego zdrowie od miesięcy
2. Polski ginekolog nie wytrzymał. Niektóre pacjentki wywołują u niego wstręt
3. Tragiczna informacja dotarła do mediów dopiero teraz. Nie żyje aktorka hitów na TVP, Polsacie i TVN

Osoby, które znały rodzinę, nie mogą uwierzyć w tę tragedię. Szczególnie nie mogą sobie wyobrazić co musiała czuć Julia, aby zabić własne dziecko, mały 7-latek nie miał żadnych szans przy dorosłej kobiecie. Teraz wszyscy czekają na wyniki dochodzenia prowadzonego przez policję.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Media donoszą o końcu Zenka Martyniuka. Syn zniszczył wszystko, na co ojciec pracował latami?
    2. Podczas cesarki lekarze nagle zaczęli przeraźliwie krzyczeć. Widok noworodka był dla nich wstrząsem
    3. Ogromna tragedia w rodzinnej wsi Lecha Wałęsy. Zniszczenia są gigantyczne, zdjęcia porażające
    4. Wystarczy włożyć na noc czosnek pod poduszkę. Efekt rano będzie niebywały
    5. Część polskiego wojska z podwyższonym alertem gotowości. Robi się niebezpiecznie, niepokojące informacje

Aktorka z "Czterech Pancernych"Dziś nie wychodzi nawet z domu. W PRL wzdychały do niej tłumy, była żywą legendąCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News