Chory na nowotwór mężczyzna musiał spędzić święta w szpitalu. Pielęgniarka zrobiła dla niego niepojętą rzecz

Chory na nowotwór mężczyzna musiał spędzić święta w szpitalu. Pielęgniarka zrobiła dla niego niepojętą rzecz Źródło: youtube/Olga Kononenko/

Chory na nowotwór mężczyzna był zmuszony spędzić święta w szpitalu. Nie potrafił ukryć, że bardzo go to zasmuciło, jednak zupełnie niespodziewanie w jego sali zjawiła się pielęgniarka, która wpadła na niebywały pomysł.

Nowotwór zaatakował go nagle i w okrutny sposób pokrzyżował wszystkie jego dotychczasowe plany. Chory marzył o świętach spędzonych w gronie najbliższych, przy stole zastawionym smakołykami, jednak zamiast tego musiał samotnie leżeć w szpitalnej sali. W chwili, gdy był przekonany, że nic dobrego już nie spotka go tego dnia, wydarzyło się coś, co zapamięta do końca życia. 

Chory na nowotwór mężczyzna musiał spędzić święta w szpitalu 

67-letni Pennington nigdy nie miał większych problemów ze zdrowiem, a jego wizyty w gabinecie lekarskim były raczej tylko kontrolne. Tym bardziej zaniepokoił się, gdy zaczął czuć, że dzieje się z nim coś niedobrego. Wystarczyło kilka niezbędnych badań, by mógł poznać porażającą diagnozę specjalistów. 

Mężczyzna przeżył szok, gdy okazało się, że choruje na raka, ale nie zamierzając się załamywać, od razu poddał się leczeniu. Wierzył, że lekarze zrobią wszystko, by pomóc mu wrócić do pełni sił. Załamała go jednak wiadomość, że długo wyczekiwanych świąt nie będzie mógł spędzić z rodziną. Przez swój stan zdrowia nie mógł nawet na krok oddalić się od szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pielęgniarka zrobiła dla niego coś nieprawdopodobnego 

67-latek był wyraźne zasmucony, że jest zmuszony spędzać święta w samotności, co nie umknęło uwadze Alex Collazo - pielęgniarce, która tego dnia pełniła dyżur. Kobieta doskonale wiedziała, że Pennington kocha muzykę, dlatego by jakoś poprawić mu nastrój, zrobiła dla niego niepojętą rzecz.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

Mężczyzna zdziwił się, gdy w jego sali nagle zjawiła się Collazo trzymająca w rękach gitarę. Od razu wręczyła ją 67-latkowi, który zaczął na niej grać, a ona? Stojąc z uśmiechem przy jego łóżku, zaczęła śpiewać. Spontaniczny występ tego niebywałego duetu został nagrany, a filmik zamieszczono w serwisie YouTube, gdzie okazał się prawdziwym hitem. Internauci są pod ogromnym wrażeniem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Mama nagrała jak uczy synka mówić, ale to reakcja psa zwraca uwagę wszystkich. Niebywałe, płaczemy ze śmiechu
  4. Ogromne zmiany w emeryturach. Wiele osób zyska więcej pieniędzy, są powody do świętowania
  5. Tysiące Polaków ma urządzenia tej firmy w domu. Producent ostrzega, jedno z nich jest wyjątkowo niebezpieczne, grozi im pożar

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News