Myślała, że choruje na grypę. Po miesiącu poszła do lekarza, a gdy usłyszała diagnozę zaczęła się poważnie bać

Myślała, że choruje na grypę. Po miesiącu poszła do lekarza, a gdy usłyszała diagnozę zaczęła się poważnie bać Źródło: .

Nowotwór zdiagnozowany podczas rutynowych badań, wstrząsnął kobietą. Myślała, że choruje na grypę i chciała pozbyć się uporczywych migren. Niestety, diagnoza była jednoznaczna.

Nowotwór jest chorobą, która rozwija się dynamicznie. Wiele czynników zewnętrznych, z którymi mamy do czynienia każdego dnia, mają wpływ na poszerzanie się skali zachorowań. Bardzo często zdarza się, że symptomy zostają zbyt późno zdiagnozowane. 20-latka nie spodziewała się, że mogłaby tak poważnie zachorować. Spodziewała się, że ma grypę, a diagnoza okazała się bolesna.

Kobieta poczuła ogromny strach przed śmiercią

McKennah Carter od dłuższego czasu miała bolesne migreny, które uniemożliwiały jej normalne funkcjonowanie. Kobieta cierpiała na nie nieustannie przez miesiąc. Przez ten długi czas lekceważyła te objawy i miała nadzieje, że same ustąpią. Jednak po miesiącu postanowiła sprawdzić swój stan zdrowia. Była wstrząśnięta, gdy dowiedziała się, co jest przyczyną jej dolegliwości.

– Po raz pierwszy poczułam, że mogę umrzeć – powiedziała 20-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór od dawna zagrażał jej życiu

Nowotwór zagrażał jej już od dawna. W 2017 roku McKennah Carter poddała się zabiegowi usunięcia z pleców zmiany, która mogła źle wpłynąć na jej zdrowie. Diagnozowano, że jest to zmiana nowotworowa. Nie zwlekała z decyzją o zabiegu, jednak uważała, że po nim jej zdrowi nic nie będzie zagrażało. Niestety, nie cieszyła się zdrowiem zbyt długo. Już po roku zaczęła miewać kolejne bolesne dolegliwości. Nieustannie męczyły ja ataki migreny. Co więcej, występowały u niej objawy wskazujące na to, że może być chora na grypę.

Postanowiła udać się do lekarza w celu uzyskania pomocy. Nie spodziewała się, że otrzyma przerażającą wiadomość. Specjaliści zdiagnozowali u niej nowotwór, który rozprzestrzeniał się w ciele kobiety. Poinformowano ją, że ma aż pięć guzów na mózgu. To był traumatyczny dzień w życiu 20-latki.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeprowadziła się z dziećmi do nowego domu. Kiedy weszła na strych stanęło jej serce. Jeszcze nigdy tak szybko nie uciekała
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

– Biopsje ujawniły, że rak rozprzestrzenił się nie tylko na mój mózg, ale także na wątrobę, płuca, kości i węzły chłonne. Nie mogłam w to uwierzyć – opisała kobieta.

McKennah Carter przeszła już wiele operacji, które mają przywrócić kobiecie zdrowie. 20-latka nie poddaje się w walce z chorobą. Co więcej zaznacza, że to paradoksalnie choroba pomogła stać jej się silniejszą osobą. Kobieta wykorzystuje to, co daje jej życie i cieszy się każdym dniem.

uploaded

Fot. Instagram/McKennah Carter

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News