Rodzice zalewają się łzami nad umierająca córką i planują pogrzeb. Nagle otworzyła oczy i wyszeptała 7 słów

Rodzice zalewają się łzami nad umierająca córką i planują pogrzeb. Nagle otworzyła oczy i wyszeptała 7 słów Źródło: Screen/Webniusy

Nowotwór niespodziewanie zaatakował 4-letnią dziewczynkę. Gdy jej rodzice pogodzili się już z najgorszym i zaczęli planować pogrzeb dziecka, otworzyło ono oczy i wyszeptało 7 zaskakujących słów.

Nowotwór to diagnoza, która według wielu osób równoznaczna jest z wyrokiem śmierci. Gdy rodzice tej 4-latki dowiedzieli się, jaka jest sytuacja ich dziecka, a lekarze załamywali ręce, pacjentka zrobiła coś zaskakującego. W pewnym momencie otworzyła oczy i wyszeptała 7 niezwykłych słów.

Nowotwór zaatakował dziecko 

Nowotwór to choroba, która nie ma skrupułów i atakuje często najmłodszych. Abby Furco miała zaledwie 4 lata, gdy jej rodzice usłyszeli przerażającą diagnozę. Dziewczynka została zaatakowana przez białaczkę. Ta informacja całkowicie zmieniła życie tej rodziny. 

Gdy po licznych terapiach i przeszczepie szpiku kostnego, stan zdrowia chorej się nie poprawił, rodzice zalewali się łzami i powoli zaczynali się żegnać z dzieckiem. Wtedy wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. Abby nie zamierzała się poddawać, a jej organizm wykazał się niemal nadludzką siłą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

7 słów od umierającej 

Rodzice zrobili wszystko, żeby zapewnić swojej córce jak najlepszą opiekę medyczną i różnego rodzaju kuracje. Jeżeli chodzi o raka, to niestety trudno przewidzieć, czy leczenie przyniesie jakiekolwiek rezultaty. W październiku 2013 roku wydawało się, że udało się pokonać chorobę. Niestety po jakimś czasie wróciła ona ze zdwojoną siłą.

Dziewczynka poddana została kolejnym zabiegom, ale gdy jej organizm odrzucił przeszczep szpiku kostnego, lekarze nie mieli złudzeń. Powoli wszystkie organy wewnętrzne dziecka zaczynały mieć problemy. Gdy rodzice już przestali wierzyć i zaczynali żegnać się z dziewczynką, która leżała na szpitalnym łóżku, stało się coś niebywałego.

Abby otworzyła oczy i zwróciła się do swojej matki i ojca 7 niesamowitymi słowami. 

- Mam jeszcze w życiu tyle do zrobienia - brzmiała wiadomość od dziecka. 

Jak się okazało, chorej pozostały jeszcze resztki sił, które spożytkowała na przeciwstawianie się nowotworowi. Zupełnie niespodziewanie był to moment przełomowy, po którym Abby zaczęła ponownie przyjmować leki i czuć się coraz lepiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

- Nie mogliśmy w to uwierzyć! W ciągu kilku dni, tygodni, miesięcy, Abby zaczęła chodzić i stawać się coraz silniejsza. To prawdziwy cud! - relacjonuje matka dziewczynki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hojna waloryzacja zagrożona. 7 mln emerytów ma OGROMNY problem.
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: Webniusy 

Następny artykuł