41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie

41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie Źródło: facebook/radionlkamloops

Nowotwór, na który zachorowała 41-latka, był dla niej prawdziwym ciosem. Lekarze nie dawali jej nawet pół roku życia, ale dzięki nowej żonie jej byłego męża historia kończy się w piękny sposób. Wzruszająca historia dwóch kobiet.

Nowotwór szyjki macicy i przerzuty, taką diagnozę usłyszała kobieta podczas jednej z wizyt w gabinecie lekarskim. Była to najgorsza informacja, jaką kiedykolwiek przekazał jej lekarz. Jednak słowa, które padły po diagnozie, okazały się jeszcze bardziej przerażające. Kobiecie zostały cztery miesiące życia.

Nowotwór zabiera mamę

Nicola Hitchen w marcu dowiedziała się, że zachorowała na nowotwór. 41-latka była przerażona, nie chciała zostawić swoich synów samych. Chłopcy wychowywali się pod opieką mamy, po tym jak kilka lat wcześniej razem z mężem zdecydowali się na rozwód. Były mąż założył swoją rodzinę i dla dzieci z pierwszego małżeństwa nie miał już za wiele czasu.

Chora mama nie zamierzała się poddać. Wzięła sprawy w swoje ręce i zapisała się do najlepszych specjalistów w kraju. Wiedziała, że będzie musiała przejść chemioterapię. Już po pierwszej okazało się, że rak przestał się rozprzestrzeniać. Największe guzy praktycznie zniknęły.

Najdroższa choroba - nowotwór

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety leczenie nie należało do tanich. Koszt leczenia wynosił 240 tysięcy złotych. Kobieta nie miała takich pieniędzy, a ze względu na nowotwór nie mogła chodzić do pracy czy podjąć jakąś dodatkową. Na pomoc przyszła jej nowa żona byłego męża. Kobieta postanowiła zorganizować w sieci zbiórkę pieniędzy, by internauci mogli pomóc chorej na nowotwór. 

- Nie ma innej możliwości - chłopcy potrzebują mamy, a ona zasługuje na to, aby kiedyś zobaczyć, jak wyrastają na mężczyzn i zakładają swoje rodziny - napisała pod zbiórką.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Piotra Woźniaka-Staraka prawie zemdlała, gdy wyszły na jaw wyniki sekcji zwłok. Chodzi o nielegalne substancje

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Dzięki zebranym pieniądzom Nicola ma większe szanse na dłuższe życie. Już dziś zebrano ponad połowę potrzebnych pieniędzy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków 
  2. Polska piosenkarka wyznała, że jest lesbijką: ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”
  3. Straszna prawda wyszła na jaw. Natychmiast się rozwiódł odkrywając, na co żona wydaje wszystkie pieniądze
  4. Na jaw wyszły wszystkie kłamstwa męża zdradzającego ciężarną żonę. Zabił ją, godzinę później opublikował 13 słów
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej mocno zripostował Andrzeja Dudę. Poszło o zaostrzenie ustawy ograniczającej aborcję

źródło: lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News