Niestety, znana aktorka ma nawrót nowotworu. Wspomaga leczenie w nietypowy sposób

Niestety, znana aktorka ma nawrót nowotworu. Wspomaga leczenie w nietypowy sposób Źródło: Getty Images/Robert Canflone

Nowotwór dla wielu jest jak wyrok. Mimo, że istnieją metody jego leczenia, to często wymagają wielu lat trudnej walki, a i tak nie gwarantują sukcesu. Nawrót choroby miała znana aktorka.

Nowotwór ponownie ją zaatakował, po tym, jak już raz z nim wygrała. Zdradziła to w popularnym talk-show, co poruszyło jej fanów. Okazało się jednak, że ma pewną nietypową metodę leczenia, która bardzo jej pomaga w walce z niezwykle ciężką chorobą.

Już kiedyś zdiagnozowano u niej nowotwór. Teraz ma nawrót choroby

W 1992 roku u znanej (choćby ze słynnego musicalu "Grease") aktorki Olivii Newton-John zdiagnozowano raka piersi. Gwiazda jednak nie zarzuciła walki i poddała się leczeniu, które miało uratować jej życie. Wszystko wskazywało na to, że faktycznie się udało. Tymczasem, jak zdradziła w ostatnim wywiadzie, przeżyła nawrót choroby.

- Kiedy dostajesz diagnozę, musisz liczyć się z tym, że twój czas jest ograniczony. Ale możesz przedłużyć życie nie tylko o miesiące, ale i o lata - opowiadała aktorka o swoim leczeniu. Okazało się, że zawdzięcza to pewnej metodzie, która w Polsce może być uznana za niezwykle kontrowersyjną.

Aktorka leczy swój nowotwór dosyć nietypową metodą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że Olivia Newton-John leczy się przy pomocy medycznej marihuany. To właśnie ta roślina, wykorzystywany w celach leczniczych, pozwala jej wydłużyć czas życia i walczyć z nowotworem. Przez długi czas była ona w Polsce nielegalna w jakiejkolwiek formie, jednak od niedawna się to zmieniło i niektórzy chorzy również mogą stosować konopie jako lek.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

W Polsce sprowadza je firma Spectrum Cannabis, która zgodę otrzymała na to dopiero w tym roku, po zmianach ustawowych z 2017 rok. Korzystać z niej mogą pacjenci z bólami fantomowymi, pourazowymi, chronicznymi i neuropatycznymi, pacjenci chemioterapii i radioterapii, cierpiący na stwardnienie rozsiane, padaczkę i Alzheimera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Znaki zodiaku o NAJBARDZIEJ ognistym temperamencie. Oni mają diabełka za skórą
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: Pomponik

Następny artykuł