Lekarze wykryli u mężczyzny nowotwór. Podczas operacji odkryli, co ma od 40 lat w płucach i wybuchnęli śmiechem

Lekarze wykryli u mężczyzny nowotwór. Podczas operacji odkryli, co ma od 40 lat w płucach i wybuchnęli śmiechem Źródło: youtube/5 News

Nowotwór był dla mężczyzny przerażającą diagnozą. Wydawało się jednak, że został odpowiednio wcześnie wykryty, zdecydowano się więc na operację. Gdy lekarze odkryli, co tak naprawdę znajdowało się w jego płucach, nie mogli powstrzymać śmiechu.

Wykryty nowotwór potwornie przeraził mężczyznę. Od jakiegoś czasu męczył się z uciążliwym kaszlem. Ponadto był nałogowym palaczem, co też sprawiało, że jego rodzina miała niemałe obawy o stan jego zdrowia. 47-latek trafił do szpitala, gdzie usłyszał najgorszą dla siebie diagnozę.

Lekarze odkryli, że mężczyzna cierpi na nowotwór. Zdecydowano się na operację

Lekarze skierowali 47-letniego Paula na prześwietlenie. Tam odkryli, że w jego płucach coś się znajduje. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały lekarzom, że jest to nowotwór. Zgodnie stwierdzili, że prawdopodobnie jest on na tyle wcześnie wykryty, że można spróbować go wyciąć.

Gdy Paul znalazł się na stole operacyjnym i lekarze rozcięli jego klatkę piersiową, odkryli, że to, co zalegało w jego płucach, wcale nie było nowotworem. Operujący wyjęli z płuc mężczyzny zabawkowy pachołek z zestawu klocków, do tego zachowany w świetnym stanie. Gdy to zobaczyli, nie tylko odetchnęli z ulgą o zdrowie pacjenta, ale także nie mogli powstrzymać śmiechu.

Nieprawdopodobna historia. Mężczyzna przeżył dziesiątki lat z ciałem obcym w płucach

Okazało się, że zabawkowy słupek mężczyzna miał wciągnąć omyłkowo w wieku około siedmiu lat. Przyznał, że dokładnie nie pamięta tej sytuacji, do której mogło dojść do niej zupełnym przypadkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dzieci zjadają różne rzeczy. Ewidentnie musiałem połknąć swoją własną zabawkę, ale jeśli mam być szczery, to nawet tego nie pamiętam [...] Lekarze wytłumaczyli mi, że musiałem jakoś wciągnąć powietrze i słupek dostał się do mojej tchawicy. Gdybym go normalnie połknął, dostałby się do żołądka, a stamtąd drugim końcem na zewnątrz - relacjonował Paul.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana polska aktorka była molestowana przez księdza w konfesjonale. Zdradziła przerażające szczegóły po latach
2. Media poinformowały, co znajdywało się we krwi Piotra Woźniaka-Staraka w momencie jego śmierci. Tragedia

Mężczyzna przyznał, że podczas operacji był znieczulony tylko miejscowo, więc był świadomy w trakcie zabiegu. Dlatego był niezwykle zdziwiony, kiedy lekarze nagle zaczęli się śmiać. Lekarze stwierdzili, że mężczyzna właśnie dlatego przeżył tyle lat z obcym ciałem w płucach, że połknął go w młodym wieku. Dzięki temu jego układ oddechowy po prostu przystosował się do jego obecności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci PKO BP zagrożeni atakiem. Oszuści mają BEZCZELNY sposób
  2. Tych zdjęć Kory jeszcze nikt nie widział. Mąż piosenkarki opublikował nieznane fotografie, fani są poruszeni
  3. Nagłe zmiany w programie! Emeryci stracą trzynaste emerytury
  4. Mama i tata wyszli na zakupy. W tym czasie ich 4-letnie dziecko umierało w męczarniach
  5. Aktorzy grający "Boczka" i "Paździocha" z Kiepskich są poważnie chorzy. Przykre informacje

Źródło: Newsner

Następny artykuł