Zmarła na nowotwór, otrzymała wezwanie do natychmiastowej spłaty kredytu. Umierając naruszyła warunki umowy

Zmarła na nowotwór, otrzymała wezwanie do natychmiastowej spłaty kredytu. Umierając naruszyła warunki umowy Źródło: Unsplash/Allie Smith

Nowotwór to straszna choroba, która odebrała 37-latce życie. Po śmierci kobiety stało się jednak coś niemniej druzgocącego. Mąż otrzymał wezwanie do natychmiastowej spłaty kredytu. Jak stwierdzono w dokumencie - "umierając kobieta naruszyła warunki umowy".

Nowotwór zabił kobietę, która na wiele miesięcy przed śmiercią, cierpiała nieznośne męki. Zanim 37-latka dowiedziała się, że ma raka, podpisała umowę i wzięła sporej wielkości kredyt po konsultacji z mężem. Gdy umarła, wielka korporacja wysłała jej e-mail z informacją, że naruszyła tym warunki umowy. Teraz jej mąż ma natychmiast spłacić cały kredyt.

Zmarła na nowotwór, jej mąż został z długami

37-latka dowiedziała się, że ma raka piersi. Ta przerażająca diagnoza zwaliła ją z nóg. Kobieta zupełnie nie była przygotowana na tak brutalną informację. Niestety - musiała się z nią zmierzyć. Postanowiła poddać się chemioterapii, choć lekarze ostrzegali ją, że ta ostatecznie i tak może nie dać żadnego efektu. Tak też się stało - wkrótce Lindsay Durdle zmarła w Wielkiej Brytanii.

Parę tygodni po jej śmierci mąż otrzymał wezwanie do spłaty kredytu, który jego żona wzięła na swoje nazwisko w świadczącej takie usługi wielkiej, znanej korporacji. To kuriozalne, ale regulamin pośrednio zabraniał umrzeć kredytobiorcy, dopóki ten nie spłaci swoich zobowiązań.

Sfrustrowany mąż nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy otworzył list i przeczytał wezwanie do zapłaty. Korporacja zażyczyła sobie, aby Howard Durdle spłacił zobowiązanie, w przeciwnym wypadku sprawa zostanie skierowana do sądu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Rozwścieczony Howard nie chciał dać za wygraną. Najpierw nagłośnił sprawę w mediach społecznościowych, gdzie szybko zrobiło się o liście, który otrzymał, bardzo głośno. O zamieszaniu dowiedzieli się rzecznicy prasowi korporacji, którzy po rozmowach z zarządem przeprosili Howarda i jego zmarłą żonę. Obiecali wykasować ich nazwiska z listy kredytobiorców i wytłumaczyli się, że list nie został wysłany przez żadnego, zatrudnionego przez nich fizycznego pracownika, ale przez sztuczną inteligencję, która sama wygenerowała błędnie dokument.

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: Topniusy

Następny artykuł