Mama 2 dzieci wygrała walkę z ciężkim nowotworem. Niestety, lekarze musieli jej przekazać najgorszą wiadomość

Mama 2 dzieci wygrała walkę z ciężkim nowotworem. Niestety, lekarze musieli jej przekazać najgorszą wiadomość Źródło: Wirtualna Polska

Pokonany nowotwór to nie był koniec jej walki. Mama 2 dzieci przeżywa kolejny dramat. Lekarze powiedzieli jej prawdę.

Życie pisze najróżniejsze scenariusze, zarówno te pozytywne, jak i dramatyczne. Czasem wpisany jest w nie również nowotwór. Choroba nie zawsze oznacza wyrok śmierci, ale zazwyczaj przewraca nasze życie do góry nogami. Z rakiem wygrają tylko najsilniejsi pacjenci, którzy w dodatku odpowiednio wcześniej go zdiagnozują. Informacja o pokonaniu choroby należy prawdopodobnie od najszczęśliwszych. Nie zawsze oznacza to jednak, że od tej pory wszystko się ułoży.

Walka z chorobą to bardzo wyczerpujący okres w życiu. Zwłaszcza jeśli chodzi o nowotwór. Operacje i chemioterapia to dopiero początki tego okrutnego starcia. Otuchy dodaje fakt, że część pacjentów wychodzi z niego zwycięsko. To wielka ulga dla osób, które chorowały na raka. Niestety są przypadki, w których nawet po wielu latach pojawiają się nawroty.

Mama dwójki dzieci pokonała nowotwór, ale czeka ją kolejna walka

Nowotwór był dla nią wstrząsającą informacją. Karolina Marcinkowska dowiedziała się o glejaku w 2018 roku. Kobieta miała bardzo dużo do stracenia, jest bowiem matką dwóch synów. Początkowo choroba wkradła się do jej życia niespodziewanie. Zaczęło się od drętwienia, gubienia kapci i pokuśtykania. Kobieta pochłonięta obowiązkami i wychowywaniem dzieci nie zwróciła uwagi na objawy. Zainteresowała się swoim zdrowiem dopiero, kiedy zaczęła kuleć. Okazało się, że to glejak.

Karolina była bardzo zdeterminowana do tego, żeby pokonać nowotwór. Chociaż glejak należy do jednych z najtrudniejszych do wyleczenia odmian raka, kobieta czerpała siły z miłości do małych dzieci. Ku zdziwieniu wszystkich, jej stan uległ poprawie. Wydawało się, ze matka wygrała z chorobą.

Dzisiaj grzeje: 1. Przejmujące wideo z Chin. Widać, jak traktowani są zarażeni śmiertelnym wirusem

2. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

W tym roku lekarze przekazali Karolinie straszną prawdę. Nowotwór zaatakował i to z podwójną siłą. Nawrót choroby jest dużo agresywniejszy. Matka małego Jasia straciła możliwość chodzenia. Z powodów wielu ognisk raka, operacja jest niemożliwa. Kobieta może szukać nadziei wyłącznie w chemioterapii. Zdecydowała się poszukać wsparcia finansowego, żeby poddać się leczeniu w Szwajcarii, którego nie refunduje NFZ? Być może to jej jedyna szansa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Premier ogłosił alarm antyterrorystyczny na terenie całej Polski. Wszyscy powinni zachować czujność
  3. W głowie się nie mieści. 13-letnia Daria jest w ciąży, jednak wiek ojca jej dziecka poraża bardziej
  4. Wypłynął skandal zza kulis Klanu. Traktowanie aktorów przechodzi ludzkie pojęcie, jest oświadczenie
  5. Córka Tyszkiewicz przerwała milczenie. Życie pani Beaty wygląda teraz koszmarnie, smutne informacje

źródło: Witrualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News