Ogromny nowotwór w malutkiej główce. 18-miesięczna Hania walczy dzielnie, jest tylko jeden ratunek

Ogromny nowotwór w malutkiej główce. 18-miesięczna Hania walczy dzielnie, jest tylko jeden ratunek Źródło: facebook.com/Wielka walka małej Hani

Nowotwór nie oszczędził małej, 18-miesięcznej dziewczynki. Niewyobrażalnie cierpi, rodzice starają się, aby jak najłagodniej przeżywała swoją chorobę. Pojawiła się nadzieja na normalne życie dla Hani.

Nowotwór zaatakował niespełna 2-letnią dziewczynkę. Hania nie do końca rozumie, dlaczego tak cierpi i nie może bawić się jak inne dzieci. Być może niedługo będzie mogła zaplanować wyprawę na plac zabaw.

Nowotwór został wykryty dopiero po pewnym czasie

Problemy z Hanią i cały koszmar zaczął się, kiedy pewnego dnia wróciła ze żłobka do domu. Mama stwierdziła, że córka musiała podłapać jakiegoś wirusa. Zaniepokoiła się, kiedy dziewczynka zaczęła wręcz niknąć w oczach, a mimo podawanych leków jej stan się nie poprawiał. Lekarze bagatelizowali stan dziecka, aż w końcu mała Hania trafiła na oddział neurologiczny - zdiagnozowano raka splotu naczyniowego prawej komory bocznej.

Trafiła do Centrum Zdrowia Dziecka, a tam od razu doznała ataku. Trafiła na stół operacyjny - lekarzom udało się uratować jej życie. Rezonans wykonany 14 grudnia zeszłego roku wykazał ogromne zmiany w mózgu. Lekarze mieli jeszcze jedną przykrą wiadomość - polscy specjaliści nie będą w stanie jej pomóc. Ratunkiem jest operacja, która kosztuje milion dolarów. Rodzice byli bezsilni, ale do końca wierzyli w dobre serca dobrych ludzi.

Hanię czeka teraz prawdziwe wyzwanie, internauci nie przestają pomagać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice, państwo Terleccy, znajdują się pod opieką fundacji Się Pomaga. Historia 18-miesięcznej dziewczynki walczącej z nowotworem na tyle poruszyła serca internautów, że chętnie zapełniali wirtualną skarbonkę. Rodzice Hani sądzili, że długie tygodnie zajmie im zebranie 5 milionów złotych. Zadziwiające, jak szybko osiągnęli cel.

Dzisiaj grzeje: 1. Przejmujące wideo z Chin. Widać, jak traktowani są zarażeni śmiertelnym wirusem
2. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

Hanię może uratować tylko jedno - właśnie operacja w Stanach Zjednoczonych. Zebrana kwota 5 milionów złotych ma pokryć koszty przelotów, pobytu, zabiegu, leków i rehabilitacji. Zbiórka ciągle trwa, a zebrano już ponad 6 milionów złotych. Jest nadzieja dla małej wojowniczki. "Nadprogramowe" pieniądze będą przeznaczone na rehabilitację i zabiegi w Polsce.

- Jutro rodzice Hani odbiorą zezwolenia na wjazd do Stanów Zjednoczonych. W związku z tym odbędą się przyspieszone rozmowy w sprawie ich wylotu. To na pewno jest kwesta kilku dni - mówiła babcia dziewczynki 23 stycznia. Aby dorzucić swoją cegiełkę, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Odważna decyzja prezydenta Dudy dotycząca podwyższenia wieku emerytalnego. Ważna informacja dla milionów Polaków
  3. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News