Polacy pokochali go za występy w TVP i Polsacie. W DDTVN wyznał szczerą prawdę o nowotworze

Polacy pokochali go za występy w TVP i Polsacie. W DDTVN wyznał szczerą prawdę o nowotworze Źródło: Screen/DDTVN

Nowotwór może zaatakować każdego, niezależnie od tego, czy jest wielką gwiazdą, czy przeciętnym Polakiem. Ostatnio gwiazda TVP i Polsatu w Dzień Dobry TVN wyjawiła szczerą prawdę o swojej walce o życie.

Nowotwór sprawił, że musiał częściowo zrezygnować ze swojej pracy. Widzowie do tej pory mogli oglądać go w TVP i Polsacie, ale od jakiegoś czasu pozbawiono ich tej przyjemności. Wszystko przez chorobę gwiazdora, który ostatnio był gościem Dzień Dobry TVN. To właśnie w tym programie wyznał wstrząsającą prawdę.

Nowotwór jądra nie zdołał go pokonać. Gwiazdor walczy o większą świadomość w tej trudnej sprawie

Michał Pałubski jest znanym kabareciarzem, który występował na scenie w Formacji Chatelet. Jego występy kabaretowe emitował TVP oraz Polsat. Po usłyszeniu przerażającej diagnozy o nowotworze jądra zdecydował się na opuszczenie grupy kabaretowej. Musiał w pełni skupić się na walce o swoje życie.

- Diagnoza: „guz” szybka akcja ciach i po nim. Guz to poważna sprawa np. guz mózgu. Mój nie był tak poważny. Guz jądra.
I tu pytanie do panów? Czemu olewacie samobadanie? A gdy już coś wyczujecie, próbujecie to zlekceważyć? Czemu guz mózgu jest poważny, a guz ulubionego organu każdego faceta już nie? Umiera się na to tak samo! - pisał w mediach społecznościowych kabareciarz.

W Dzień Dobry TVN wyznał całą prawdę o swojej chorobie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Pałubski trafił ostatnio do programu Dzień Dobry TVN, gdzie w rozmowie z prowadzącymi wyznał prawdę o tym, jak dowiedział się o chorobie. Jak sam stwierdził, mimo utraty jądra nie czuje się mniej męski. Ponadto uważa, że nawet z takiego problemu można się "śmiać" i sam podczas występów na scenie niejednokrotnie żartuje ze swojej choroby.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana polska piosenkarka była molestowana przez księdza. Miała tylko 14 lat
2. Nie żyje polityk PiS. Ujawniono wyniki sekcji zwłok

- Zdarza się, że podchodzą do mnie ludzie i pytają "jak to jest żyć bez jądra". [...] Nie stałem się mniej męski, wydaje mi się, że stałem się bardziej męski, ponieważ jestem z moją rodziną i żyję. To powoduje, że jestem męski, a nie czy mam jądro, czy nie mam jądra... [...] Nie ma problemu, którego nie można obśmiać i z którym sobie nie poradzimy, jak go nie obśmiejemy. Kiedy on staje się poważny, to jest już dla nas za późno, jest już za ciężko, lepiej go obśmiać - mówił muzyk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe 500 plus. Dostać będą mogli absolutnie WSZYSCY!
  2. Znany muzyk w tajemnicy wziął ślub! Ma 57 lat, jego żona jest DUŻO młodsza
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Miał zostać jej mężem, w końcu usłyszał najczulsze "tak". Kilka godzin później już nie żyli
  5. Przed policjantami stanął 8-letni chłopiec. Powiedział kilka słów, po których okazało się, że jest gorzej niż myśleli

Źródło: Party

Następny artykuł